Zmatena

Príspevok v téme: Zmatena
Lajky

Ahojte, mam na vas vsetkych taku mozno divnu a detinsku otazku, ale predsa to risknem a som ochotna zniest vlnu urazok a kritiky ? Ide o to, ze mam vo svojom zivote muza, ktory ma ma rad, pacim sa mu, pritahujem ho...toto nemusime riesit je to tak, mame to vyjasnene, viem o tom... A teraz prichadza ta najdolezitejsia vec dnesnej doby (samozrejme, berte to s nadsazkou) - pan Facebook ? Ano, samej mi to je smiesne, ale zaujima ma jedna vec...muzi, zeny, vyjadrite sa prosim... Preco mi ku.va tento dotycny NIKDY nelajkne ani jednu fotku, prispevok, nic!!! Nebudem sa hrat na nieco ine...ano, sere ma to ? viem, ze je to uplna blbost a ani nenahanam lajky, je mi to uplne jedno, nedavam takmer ziadne prispevky a vlastne som si FB uz zrusila, ale..onma proste stve...preco to je tak? Preco to nikdy neurobi???

Stupidita

Ved si si sama odpovedala :D lebo tam nic nepridavas a aj tak si si ho zrusila :D a mozno pouziva iba mesenger na pisanie a fb si ani nepozera alebo pozera ale ma tam dalsich 100, 200, 300 priatelov, ktory spamuju fb milionmi statusov kazdy den, kde sa tvoj 1 za mesiac akosi strati... Jeezis, ze ja odpovedam na taku stupiditu...

vlna kritiky

"Preco mi ku.va tento dotycny NIKDY nelajkne ani jednu fotku, prispevok, nic!!! Nebudem sa hrat na nieco ine...ano, sere ma to ?"

Preco mi tento dotycny NIKDY nelajkne ani jednu fotku, prispevok, nic!!! Nebudem sa hrat na nieco ine...ano, štve ma to ?

Možno pre to, že tie príspevky obsahujú slová ako ku.va, sere ma to? a on ako slušnejšie vychovaný chalan takéto nemusí od dievčaťa počuť a nepáči sa mu to až tak...

Nelike

Ja som mal to iste a likes som nedaval, lebo sa mi az tak nepacila, hoci som jej tvrdil pravy opak a hanbil som sa pred ostatnymi, nechcel som, aby vedeli, ze s nou nieco mam. Islo mi iba o sex. Likes by vytvorili podozrenie.

in blossom

a kde ti to ma lajkovat, ked si si ho zrusila?:D za dalsie, ja napr. nelajkujem skoro nikdy nic ani uplne najblizsim, ja to tam len preletim, nemam na to ani cas ani kapacitu a ani chut, viac menej ho pouzivam na pisanie sprav, nic ine. kolko mas rokov? a muza, ktory kvasi na fcb a lajkuje tam ako trhly by som veru nechcela, pre mna je to asexualne