Baby poradte! Aj chlapi mozu ..

Príspevok v téme: Baby poradte! Aj chlapi mozu ..
zoznamka

Ako zistim o muzovi na zoznamke pravdu?
Zaregistrovala som sa tam pred tyzdnom a take nazory kamosiek su ze muzi tam idu vacsinou cez sladke recicky po sexe.
Chcem zistit pravdu otom ze nieje kurewnik a nejde mu len o sexualne uspokojenie ale ozaj o vztah.
Da sa to nazaklade viet, vyjadrovania, a nazorov zistit?
Alebo len nazivo ked sa stretneme?
Dakujem

klapo

Ak odmietas mat dlhsiu dobu vo vztahu sex s nim, tak mu to oznam dopredu,ze ta fyzicky nepritahuje a netuzis po nom aby sa vedel zariadit a nestracal s tebou zbytocne cas.

kdkdk

Povedz, že si panna a že chceš mať sex až po svadbe. Je to najlepši test chlapovej lásky. No a potom si všimaj, ake komplimenty ti dava. Ci skor na tvoju osobu alebo na tvoj vzhlad. Ja osobne chlapom na zoznamkach neverim.

mysli

Daniela sex je vtedy ak je telo na telo ziaden sex cez net ako pisanie a web kamera neexistuje. To je len flirtovanie a masturbacia. Navyse pisat si mozu aj pol roka ale ked na prvom stretnuti navrhne sex on tak tiez mu nemusi ist o trvaly vztah len o flirt!
Autorka ak ti bude pisat o sexe, co mas rada a ine keci ci telefonovat na tu temu s tebou tak je to jasny signal. Normalne muz s babou ktoru chce na vazny vztah nebude takto sexom hned otravovat ale si pocka. Normalny hej nie ako ti dnesni nadrzani muzi slobodni!

Jax

Bavte sa o vsetkom moznom, len nie o sexe. Ak to vydrzi, asi mu ide aj o to, co mas v hlave...
No a ako ti pisali ostatni, kym sa nepodvolis, sex nebude. Takze aj pri stretnutiach mu jednoducho x tyzdnov az mesiacov nedaj. Ak vydrzi, asi mu ide o viac...

daniela2

slobodne maciatko, aj cez net sa dá mať sex. Cez skype s kamerou alebo erotické písačky. :-))
Ale radila by som takto. Píš si s niekým 2 týždne až mesiac, a až potom stretnutie. Telefonáty predtým. Zistíš, aké témy má a podobne a z jeho vyjadrovania.

slobodnemaciatko

Tak cez net sex mat nemozete :-)
A zistis to tak, ze mu hned nedas a ci bude na teba naliehat. Zaruku nemas nikdy, ak s tebou bude chciet byt, bude.