2 červene fľaky na predkožke

Príspevok v téme: 2 červene fľaky na predkožke
TichaVoda

CCa pred 2mesiacmi sa mi na predkožke skôr medzi predkožkou a žaluďom vytvorili dva červene fľaky , skoro priesvitne nie kedy viac viditeľne nie kedy menej ... Najprv som si to sam potieral canestenom ale nič nepomohlo navstivil som koznu doktorku dala mi dve maste biela a siva nepomohlo, mi to na kontrole po3 týždňoch vypaľovala tekutým dusíkom troška neprijemne ale ne ak to nepomohlo. Mal nie kto nie čo podobne že čo to môže byť ? Pohlavnú chorobu som vy medzi l mal som sex naposledy pred 8mesiacmi akurát orálny 1xcez ochranu niekedy v Novembri ...

Bol by som vďačný za každú odpoveď :)

Normand

Servus.Ked zistíš čo to je moc ti to nepomôže.Potrebuješ to vyliečiť.Ja som dlhú dobu bojoval s týmto a bolo o dost viac.tych flakov.kamarat mi požičal biolampu (povedal som že na členok :D :D ) a do 14 dní boli fľaky preč.Potom som si ju sám kúpil ..skús napísať na Bioskin.sk na chat a tam ti poradia majú tam jednu stimlight ..povedali že polarizované svetlo to stimuluje imunitu v koži a telo nad tým vyhrá..akoby muselo telo zistit že to tam vobec je..a tomu pomože ta biolampa...biolampa ma 4 hlavice a infra hlavicu a hned mi od toho aj nadcha prejde takze vyuzijes...skus na bioskin.Mozno aj nejaký olej ti na to prihodia :)