Vyzyvave vytrihy dekolt

Uchyl

Pretoze iba zalezi od toho kto sa pozera! ;)
Este ked nieco im povies i ked polichotis je to sexizmus ale to ze vyzera jak devka to uz sexizmus nie je ;)

Ja mam celkom dobru postavu:cvicim dlhodobo a obtiahtute oblecenie si nedam nikdy:som gay ci baletak?
Viac mi vsak prekaza tucni muzi a zeny ked sebavedomo odhaluju svoj bachor ci celulitidu na nohach...to je podla mna hnus a nevkusne

ahojky

Presne to su take tie suky, oblecu si vystrihy ze im cicky idu vyskocit a vadi im ze sa muzi divaju a komntuju to a potom tu mame dnesne pubertacky co si daju vystrih narocky lebo si myslia ze tak skor zbalia chalanov ale nevedia tupane ze zbalia ale len pre sex ale nie vztah ..haha
A to je nieco podobne ako ked sa zena oblecie do obtiahnutej minisukne alebo siat a potom sa divia ze muzi maju neslusne navrhy a obtazuju ich. To ako keby chodili s krvavym surovym masom okolo leviej klietky ..haha

sashasss

Lebo sa v takych trickach dobre citia a lichoti im, ked sa im tam chlapi pozeraju, sice navonok sa tvaria, ze im to vadi?? Zeby?

Angelika3

Také ženy obvykle aj chcú aby ste im tam čumeli a je to len pretvárka že nie. Ženy sa fintia v prvom rade preto, aby sa vám páčili no žena sa začne cítiť nepríjemne a znervóznie ak vidí, alebo cíti, že nejaký chlap na ňu dlhšie pozerá.
Je to preto, lebo oni nechápu, že vy sa proste pozeráte po ženách, keďže ešte aj v tomto smere sme si opačný a ženy sa nezvyknú obzerať za chlapmi, ale skôr samé po sebe, buď sa porovnávajú s inými, alebo sa samé nenápadne obzerajú vo výkladoch kde sa odrážajú, či zrkadielkach a kontrolujú či je všetko v poriadku.
Ženy často rozmýšľajú nad tým ako vyzerajú a muži naopak často rozmýšľajú nad tým ako vyzerajú ženy.
Ženám dokonca zvykne vadiť, keď pozeráte po iných a žiarlia, lebo nerozumejú, že pre vás je to normálne a nič to nemusí znamenať.