som nemozna

Príspevok v téme: som nemozna
Moniqa

Ahojte, budem mat 20 rokov a narozdiel od svojich rovesnikov, nemam ziadne zazitky ani fotky zo svojej mladosti, nebudem mat na co spominat, nikdy som nemala vztah a nikdy som nebola na ziadnej diskoteke, celu strednu som en tak preplavala, s nadejou, ze ked pridem na intrak do BA, nieco sa zmeni, aj sa zmenilo, prve mesiace ked to bolo vsetko nove(niezeby som niekde chodila s novymi kamaratkami ale, ked ziadne nemam) ale teraz je to to iste, nemam absolutne ziadne zaluby a tak moj den sa sklada z lezania, pozerania do mobilu a neuspesneho ucenia, obcas chodim plavat ale len viacmenej na silu, nemam iadny zmysel zivota, ziadnu radost v nom, len ciste prezivanie, chalani na mna ani nepozru, som skareda, taka nesumerna s ocami blizko pri sebe, ae ani sa im necudujem, s ludmi mam problem komunikovat, navyse som velmi velmi hanbliva a bohuzial zvyknem mat aj nejake psychosomaticke problemy pri ktorych rozmyslam o najhorsich veciach :( neviem co so sebou, uz takto nechcem fungovat, jedine co ma drzi nad vodou je moja rodina

ahjajjaj

Moniqa, nie si nemožná, len si zatiaľ nepochopila, že nežiješ len pre seba. Skús sa poobzerať okolo seba? Nepotrebuje niekto Tvoju pomoc? Neviem, koľko máš rokov? Stredná škola? Ak už máš 18 a vážiš viac ako 50 kíl a netrpíš autoimunitným ochorením, odporúčam napr. darcovstvo krvi. Namiesto čumenia do mobilu sa vyberieš do útulku pre opustené zvieratká a povieš, či si môžeš vziať niektorého psa na prechádzku. Vyber si nejakú knihu a stanov si, že kedy budeš čítať a vtedy fakt čítaj.
To plávanie je fajn, len vieš, časom môže človeka omrzieť keď sa venuje tomu istému športu. Tak skús napr. posilovňu, alebo bicykel alebo beh.
A je to dobrý nápad, ako si dať make up na aký tvar očí.

swistica

Najdi si na nete navod, ako licit oci, ktore su blizko pri sebe. Menej pozeraj do telefonu a viac sa rozpravaj so spolubyvajucimi. Bav sa so spoluziakmi, mozes zacat aj o uceni. Zisti, kto so spoluziakov rad plava a chodte spolu. Ak sa budu spolubyvajuce chystat na diskoteku, pridaj sa k nim. Tym mozes zacat. Ostatne veci budu prichadzat same.