Poziciavanie penazi

Príspevok v téme: Poziciavanie penazi
Bez penazi

Zdravim, nikdy som nikomu nepoziciaval peniaze ale v novej praci, v ramci zachovania dobrych vztahov som zacal poziciavat kolegovi.
Problem je v tom ze on uz v polke mesiaca nema ziadne peniaze a pyta, potom pred vyplatou pyta este desinku, dvacinku... Aj ked peniaze vzdy vracia, uz mi to lezie na nervy.
Samozrejme fajci, pije pivko a kupuje si blbiny.
Ja tiez teda nejak extra nezarabam ale peniaze si viem zadelit a nikdy som problem nemal.
Ako moze byt niekto tak nezodpovedny ze uz v polke mesiaca nema vobec peniaze ?? A takych ludi je kopa... Neviem to pochopit.

Donnie

Tiež poznám zopár takých. Najhoršie ale je že takýmto ľuďom - nejak bolo, nejak bude, sa žije najjednoduchšie lebo skutočne nič neriešia a z ničoho si nerobia hlavu. Rád by som si vymenil.

Zodpovedny

Neries, nezmenis. Ja som si tiez myslel, ze vsetci su taky zodpovedny a vnimavy ako ja, ale nie je to tak. Su jednoducho ludia, ktori neustale zabudaju, stracaju, nedodrzia terminy, maju furt nejaky pruser, lebo lahtikarsky pristupuju k zivotu. Pokym tym nikomu neublizuju, neries. Ak ti vadi, ze poziciavas, tak si vymysli, ze si si nieco kupil a nemas prachy, tito bufetaci sa neurazia, takze kludne to urob.