Chcem sa stat gigilom

Príspevok v téme: Chcem sa stat gigilom
GigoIo

Chcel by som sa stat spolocnikom zien, ale nie v prvom rade kvoli sexu. Faktucky povedane, je mi jasne, ze to nebude o zenach typu modelka. Chcel by som im poskytnut skor taku psychicku podporu, vypocut, pohladit, objat, poradit, dodat sebavedomie, tak aby mala pocit porozumenia a vzajomnosti. Samozrejme, ak bude chciet sex, tak jej ho poskytnem tiez.
Zeny, co by ste od takychto sluzieb ocakavali, co by vas potesilo alebo naopak, co by sa vam nepacilo?
Kludne odpiste pod inymi nickmi, ak sa hanbite :)

Kalgan1

Gigilo: ocividne si robis prieskum trhu na zlom mieste. Vsak si daj inzeraty na net. Tu si len 95% ludi (vratane mna) z teba bude robit srandu :D "Chcem byt gigilo" :D Nechces radsej robit stand-up?

momentik

pravdaze ti ide len o peniaze a nechce sa ti robit, musis si to dno a nemoralnu pracu a nemoralne spravanie nejako zdovodnit. tomasa na teba.

slobodnemaciatko

A vy dvaja si nemozete vypisovat sukromne miesto neustaleho hlupeho zakladania tem a komentovania o sexe? Ved si spolu zasukajte.

GigoIo

Slobodnemaciatko, skor kvoli tomu, ze by ma to naplnalo. Ze by som mal pocit, ze pomaham zenam, ktorym chlapi ublizuju. Chcel by som im akoby otvorit oci v chlapskom mysleni, vysvetlit ako maju vnimat muzov. A velmi rad mam objatia, mam az take chvenie v hrudi, ked sa objimam s niekym.
Peniaze su skor druhorade, lebo ich clovek potrebuje k zivotu, ale v prvom rade treba robit to, co cliveka bavi a hlavne naplna.
Len nase katolicke Slovensko je dost pruderne v tychto veciach a ludia u nas tomu az moc podliehaju, ze sa nespravaju ako to citia, ale tak ako sa ma a ako to do nich niekto natlkol.
Napr. ked bolo hnutie Hippies - Make love, not war, tak zeny isli az velmi lahko do posteli s chlapmi, co bol druhy extrem, ale ukazal, do akej miery spolocnost ovplyvnuje spravanie ludi a dokaze potlacit ich individuality, lebo vacsina jedincov nie je silna a rada sa nechava viest v dave.

slobodnemaciatko

A kvoli comu by si sa chcel stat spolocnikom zien? Kvoli prachom? Vsak to zacni robit a praxou zistis, co zeny chcu.