Co vlastne muzi chcu?

Príspevok v téme: Co vlastne muzi chcu?
ukulele

Muzi!
Aka zena vam vlastne vyhovuje?
Ta co vam da hned na prvom-druhom rande od kedy si pisete nejaku dobu kedze teraz sa vela ludi takto zoznamuje a dava dokopy
alebo
Taku co vam nechce dat lebo ma nejake zasady ze ani po dvoch-troch mesiacoch
Kedy je vlastne ten vhodny cas aby s vami mala sexualne hratky?
Lebo ked tu citam nazory v roznych temach tak ked neda nadavate jej do frigidnych ked da nadavate do radodajnuch kuriev
Tak co je pre vas normalne?
Ked ma zena skor chut ako muz a chce to a vyvija iniciativu co by ste si o nej pomysleli?
Dakujem

Maniel

Ja som sa so svojou manzelkou spoznal pred 15 rokmi cez internet. Pisali sme si velmi steklive sexy veci. Ja som z BA a ona z Presova. Potom za mnou po mesiaci prisla, stretli sme sa prvykrat a sli sme na hotel, blizko hlavnej stanice a pomilovali sme sa, podotykam, ze bez akejkolvek ochrany. Nevydrzali sme to ani tak, ze by sme sli ku mne. Bolo to take uzasne, divoke, vzrusujuce, zivocisne. No a uz sme zostali spolu. Po necelom roku sme sa vzali a mame dve krasne dcerky 8 a 10 rocne a stale to medzi nami strasne iskri. Nevymenil by som ju za nic na svete, vo vsetkom si uplne rozumieme, vobec sa nehadame, stale nieco vystrajame, je to laska mojho zivota doslova!

Ganimedes

vela zien nema ziadne zaluby o nic sa nezaujima a ich komunikacia tomu odpoveda ...preco sa potom cuduju, ze chlap v nich vidi iba sex ked jedine v com sa dokazu prezentovat je vyzor a popripade sa dokonca same ponuknu ako na tacke

Medea7

Dobre ale však každá sme iná, a každá chce niečo iné. Jedna chce aby ju muž zasypaval darčekmi, ďalšia ma možno zvýšený apetít, ďalšia chce dieťa však to je rôzne. Neviem nikdy som nechcela byť závislá na mužovi.

Medea7

No ze chce uspokojiť svoju potrebu. Ale ono pokiaľ sa to dá treba aj porozmýšľať s kým sa to zoznámila a co asi tak bude od nej žiadať.

clooo

V prvom rade by si zrejme mala znížiť svoje nároky na mužov, čo sa týka ich finančnej situácie, výzoru...

Bohatý muž, ktorý je u žien žiadaný, bude pochopiteľne, ženy brať len ako hračky na sex a keďže si to môže dovoliť, vymení ju za ďalšiu a ďalšiu. Keby si si ty a ďalšie ženy všímali aj tých chudobnejších, no zato možno vernejších mužov, nemali by ste tieto "problémy".

dobreuz

Mne by nevadilo ani keby bola frigídna, radšej ako nejaká radodajka. Ale mne to môže byť fuk, aj tak nechcem vzťah... Lem je smutné, že už o nič iné nejde ako o sex.