Co vlastne muzi chcu?

Príspevok v téme: Co vlastne muzi chcu?
ukulele

Muzi!
Aka zena vam vlastne vyhovuje?
Ta co vam da hned na prvom-druhom rande od kedy si pisete nejaku dobu kedze teraz sa vela ludi takto zoznamuje a dava dokopy
alebo
Taku co vam nechce dat lebo ma nejake zasady ze ani po dvoch-troch mesiacoch
Kedy je vlastne ten vhodny cas aby s vami mala sexualne hratky?
Lebo ked tu citam nazory v roznych temach tak ked neda nadavate jej do frigidnych ked da nadavate do radodajnuch kuriev
Tak co je pre vas normalne?
Ked ma zena skor chut ako muz a chce to a vyvija iniciativu co by ste si o nej pomysleli?
Dakujem

klapo

Marge,

za samostatneho sa povazuje kazdy, kto dosiahol plnoletost, teda 18 rokov a je svojpravny. Teda ze sa vie o seba postarat. Neviem preco tu teda zeny maju potrebu zdoraznovat, ze su samostatne a vedia sa o seba postarat. To by mala byt samozrejmost.

marge1987

Muzi si myslia, ze su nasa spasa a ze nad nich nie je. Nie som feministka, ale mam rada muzov, ktori neberu zeny ako slabsie a hned ako feministky ked maju vlastny nazor alebo sa vedia postarat same o seba a nie su zavisle od chlapov a prave to chlapi neznesu, cely zivot v comkolvek hladam rovnocennost a na tom trvam aj vo vztahu.

topmanager

vo vzťahu k žene mi ide o to, aby som sa s ňou cítil príjemne a dobre, myslím aj mimo sexu. Nie je dôležité, kedy ten sex bude, je dôležité, či sa s ňou cítim zakaždým príjemne.

kksdkksdx

Autorke: Muži chcu dokonale barbiny, bohate,oblečene sexy a luxusne, popularne, nezavisle a bez žiadnych viditelnych fyzickych chyb. To je dream girl u nich. Tučne dievča nechcu, ale ani chude, lebo také má zas tú vadu, že nemá rici aj cici. A hlavne, aby to dokonale dievča malo na muža nizke naroky, aby chcelo aj chudobneho robotnika a tiež, aby nemalo naroky na vzhlad.

Vidiš aki su pokrytci a sebci muzi typu cloo? Vraj žena má znižiť naroky a chciet aj chudobneho a skaredeho. Jasné, žena sa ma prispôsobiť, ale ja nemusim. Chlapi NIKDY neznizuju svoje naroky a tiež si chudobne či škarede ženy ani nevšimnu, ešte sa im smeju a každu na ulici hodnotia ako tovar a či by ju prehli alebo nie. Ani obyčajne oblečenu si nevšimnu, lebo nie je v drahych fajnovych sexi handrach.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Daniel282

Je to zovšeobecnenie, ale ja ako muž by som povedal, že by najradšej chceli slušné a zásadové dievča, ktoré, v prípade, že sa im páči, pôjde s nimi do postele hneď na prvom rande. Čiže by najradšej chceli niečo nesplniteľné, lebo dievča, ktoré pôjde s niekym do postele na prvom rande, nemôže byť slušné a zásadové.

Každopádne, muž, ktorý to má v hlave dobre usporiadané, by neočakával, že dievča s ním začne praktizovať „sexuálne hrátky“ najneskôr po treťom rande, inak s ním preruší všetky kontakty. Dalo by sa mnoho napísať o tom, prečo by to najmä pre dievča nebolo výhodné, ale nechce sa mi to rozpisovať a asi to už aj tak na tomto fóre každý vie. Stačí si nájsť témy typu: Neviem či spolu chodíme, alebo len spávame. Zhrniem to tým, že sa takto dlhodobý úspešný vzťah nevytvára. Môžu ale napriek tomu existovať výnimky, kde to skončilo dlhodobým úspešným vzťahom.