Červený zadok

DrDoktor

Ok. Takze kup si niekde mast FINE6. Ta ma vysoko ukludnujuce a hojive ucinky na tuto oblast. Ak by ti to do 2 tyzdnoch nepreslo, mala by si ist k lekarovi na parazitologicke vysetrenie.

elen666

Doktor ...áno presne tam...ako píšeš. a stolica v poriadku, krv nie je a ani plynatost.a ďakujem ze nemusím fotiť.

DrDoktor

Pockaj elen, ty slovom zadok myslis priamo analny otvor? Lebo ak ano, tak to fotit nemusis. Stolicu mas OK? Krv na toaletnom papieri? Rezanie, plynatost?
Ja som myslel, ze ide o pokozku na zadku.

elen666

Doktor...Dakujem normálne som dostala strach.urcite je tam súvislosť s hemoroidom.ja som fakt verila ze si sama poradím.skusim to odfotiť ale co viem nie je to mokvajuce ani pluzgierove.

elen666

Doktor...Dakujem normálne som dostala strach.urcite je tam súvislosť s hemoroidom.ja som fakt verila ze si sama poradím.skusim to odfotiť ale co viem nie je to mokvajuce ani pluzgierove.

DrDoktor

a elen, urcite by ti zabrali kortikoidy, ale tie len potlacia priznaky problemu, preto by bolo dobre dat tam cielenu liecbu a nie skusat z brucha. Ale ak sa chces zbavit iba vizualnych priznakov, tak prosim, ale mne sa stalo, ze sa pacientovi presunul problem dovnutra na vnutorne organy. Vtedy to bolo supanie koze z ruk a presunulo sa mu to po kortikoidoch na pecen, ale ruky sa prestali supat.

DrDoktor

Ona nechape, ze to musime vidiet, to sa neda takto z popisu. Vsak len kozu, bez oblin alebo casti zadku. Nechapem, naco sa pyta, ked si neuvedomi, ze bez toho fota sa to neda urcit.
A hlavne tam musi byt vidiet strukturu tej koze, aby nebola rozmazana ta fotka.

swistica

Pol roka trpis bez toho aby si sla k lekarovi? Hm, mozu to byt kvasinky, moze to byt zaparene, mozu to byt parazity, moze to byt hemoroid.