Derealizacia, uzskot, rozchod

Príspevok v téme: Derealizacia, uzskot, rozchod
Strateny93

Ahojte. Mam pocit ze uz nevladzem len by som sa chcel (vypisat) o mojich pocitoch. Vsetko zacalo po 1. Rozchode s priatelkou, napatie, strach, stale bolo viac a viac povinnosti. Po dovolenke na zaciatku septembra som zacal pocitovat depresie, syndrom vyhorenia. V oktobri zacali prve panicke ataky. V polovici oktobra som siel cvicit kde som zazil najvacsi atak a zacala mi derealka a depersonalizacia. Hned som siel na marodku. Uplne sa zmenilo moje rozpolozenie apatia, nic ma nezaujimalo, depresia a uzkosti. Priatelka sa to snazila chapat ale ten kto nezazije nevie. Takto to bolo 4 mesiace, nic som nevladal hrozna unava atd. Bol som v podnajme a priatelka kupila byt a sla tal byvat so svojou mamou. Spytala sa ma ci by som nesiel byvat k nej kym sa s toho nedostanem. Suhlasil som. Tak sme sa sli stahovat a zacali problemi s prerabanim. Vsetko som sa snazil robit sam kedze neboli peniaze na firmu ktora by vsetko spravila.aj napriek tomu stavu som sa premahal a robil ako sa mi dalo. Zacala mi hovorit ze vsetko dlho trva, zacala byt nervozna, nahanat ma do prace viac a viac. Mna to ranilo ze nejako si to nevazila, teda mal som s toho taky pocit. tak som sa stiahol do kuta a bol som tiez neprijemny. Uvedomujem si ze som jej pocas toho pol roka nedaval co potrebovala ale mal som problem sa so sebou. Cely stav som jej popisal viac krat. Rozisla sa so mnou a povedala ze mam odist. Neviem co mam robit slm uplne na dne, depresia, uzkost, atd. Ani a derealizacie som sa eate poriadne nedostal. Nemam dalej silu bojovat mam chut do vzdat. Pre info ja 25 rokov ona 23.