Ako nájsť priateľov v novom meste

slobodnemaciatko

To by som netvrdila mirec :-) ale je prijemne, ze tak na teba posobim.
Len som par krat zacinala sama v cudzom meste, ci uz na SVK, alebo v zahranici.

Beee

Lopaka, 4 dni sú naozaj krátka doba. Nesnaž sa to siliť a účelne vyhľadávať priateľov, pretože také kamarátstva nebudú veľmi dávať zmysel a nebudú ti dávať to, čo od nich očakávaš. Ja keď som stážovala v zahraničí, tak cez deň som bola v práci, kde som síce stretávala každý deň mnoho nových ľudí, no vždy to bol pracovne. Mimo práce som tam v podstate nikoho nepoznala a mesiac som voľný čas trávila sama s tým, že som si vždy našla toľko aktivít, že ani neviem, ako ten čas ubehol a musím povedať, že to bol jeden z najprínosnejších mesiacov v mojom živote, ktorý mi pomohol lepšie spoznať samu seba a zistiť, čo naozaj v živote chcem. Predpokladám, že ani ty si sa do nového mesta nepresťahoval len tak, čiže do kontaktu s ľuďmi budeš prichádzať minimálne v práci či v škole. Snaž sa voľný čas využiť čo najzmysluplnejšie, skúšaj a objavuj nové veci a ani sa nenazdáš a budeš mať vo svojom živote kopec nových ľudí. :)

slobodnemaciatko

Cez pracu, konicky, spolubyvajuci, alebo zisti a kontaktuj starych znamych, ktori su mozno tiez v rovnakom meste.

mirec411

Lopaka, si snáď neviditeľný?
Na stvorenie sveta potreboval Boh 7 dní - a to bol Boh. Ty chceš mať za 4 dni kopu priateľov a známych?
:D - nebuď ako malý...