Bolest v zadnej casti kolena

Príspevok v téme: Bolest v zadnej casti kolena
alfonz7

Zdravim, mam mensi problem s kolenom a chcel by som sa spytat, ci sa s tym niekto nestretol a nevedel mi povedat, co by to mohlo byt. Uz dlhsie pocitujem bolest v casti kolena ale zo zadnej strany, no nemyslim si, ze bolest bude sposobovat priamo klb. Aktivne som behaval, co bude najskor aj pricinou, a zacalo to niekedy vo februari. Nasledne som kvoli ochoreniu necele 2 mesiace nesportoval, no bolest uplne aj tak nevymizla, aj po tych 2 mesiacoch som to pri nejakych pohyboch citil. Nie je to bolest, ktora ma nejak obmedzuje, dokazem s tym aj teraz v pohode bezat, ale citim to, ze nieco nie je uplne v poriadku. Takisto sa mi stava, ze beh mi na to vacsinou pomoze, a po behu ta bolest takmer uplne vymizne, no po par hodinach to zase zacnem pocitovat. Presne miesto neviem uplne urcit, raz sa mi zdalo, ze to boli niekde zo zadu v lavom hornom rohu (prave koleno), potom som mal uz pocit, akoby to bolelo az niekde pod kolenom, niekde uplne na vrchu lytka. Tiez som si vsimol, ze ak natiahnem a napnem nohu, a chodidlo zacnem tlacit smerom k pistale, tak ma presne zo zadnej strany kolena zacne nieco boliet (slacha?). Neviete, co by to mohlo byt? Dakujem.

bartne

zdravim, som po uraze kolena, mam natrhnuty zadny krizny vaz , meniskus mam dobry podstupil som aj artroskopiu ale stale mam ten problem v zadnej casti kolena ako v prvom prispevku a tiez to neviem definovat

mirabac

Prisli ste na to co to bolo? Mna to zacalo boliet tiez teraz po treningu a presne ako pisete pocas behu a po behu to zmizne, potom to pride znova.