Kosť v krku

Príspevok v téme: Kosť v krku
romanes123

Dobrý deň priatelia. Minulú nedeľu sa mi podarilo prehltnúť mini kúsok kosti zo slepačej polievky. Išlo o kúsok odštiepenej kostičky. Tá mi ale uviazla v krku. Už som bol na orl, ale ten kúsok nenašli, aj keď som naliehal, že tam určite je. Pri prehĺtaní cítim mierne škrabanie. Dnes je už piatok a kostička je stále v krku. Najhoršie je, že zajtra odlietam do UK a neviem, čo mám robiť? Môže mi tento kúsok nejako ublížiť, alebo ho sliny časom rozložia? Ďakujem.

Romanes123

Orl povedal, ze nie vzdy sa kost najde, ze vacsinou dost spliva a nevidiet ju. Keby to bolo poskriabane, netrvalo by to asi tak dlho, ci sa mylim? Striedku, banan, zemiak aj pecivo som uz skusal, no neuspesne. Cital som na nete, ze rybaciu kost vedia sliny v pohode casom rozlozit, len ci to plati aj o kuracej a ci nie je nebezpecnejsia.

philips

Osobne si myslím, že tam tá kosť nie je a máš to len "poškriabané" od tej kosti a preto to cítiť pri prehĺtaní.

luboo25

Skusal si jest pecivo? Viem, ze to na kosti pomaha, ked to zajes chlebom, rozkom, alebo niecim co je ako pecivo, myslim si ale, ze ked si bol na orl tak by to nasli nie?