Dievča ktoré ma odmietlo ma vraj ľúbi

Príspevok v téme: Dievča ktoré ma odmietlo ma vraj ľúbi
D16

Ahojte.. Chcel by som vedieť váš názor na toto.. Je to celé zložité.. Začalo to v Novembri keď som si fakt uvedomil, že k nej niečo cítim a, že ju ľúbim... Zamiloval som sa. Hanbil som sa veľmi napísal som jej po pár týždňoch.. Začali sme si písať.. Bola ku mne veľmi milá. A ako som jej to povedal prvýkrát? Bola smutná plakala.. Tak som ju utešoval.. Neviem ako som k tomu prešiel ale začal som, že som nikdy dievča nemal a tak.. No a ona mi povedala, že ani ju už nikto nechce.. No tak som využil situáciu a povedal jej to.. Reagovala skvele bola strašne milá.. A povedala mi, že som veľmi zlatý. Teraz to veľmi ale fakt veľmi skrátim lebo toho bolo strašne veľa.. Písali sme si každý deň v kuse 2 mesiace.. Začali srdiečka každý deň strašne veľa.. Zrazu ma pozvala von.. Že by sme sa išli prejsť a tak.. Len ja a ona... Samozrejme som to s nadšením prijal ale nakoniec sme von nešli lebo ona musela ísť k babke.. :( Bol som do nej tak brutálne zamilovaný, že som jej začal skladať básničky ktoré sa jej veľmi páčili.. Každý deň som jej hovoril aká je úžasná a tak.. Má 14 fajčí, pije už od 11 ale mne sa páči ale fakt, že veľmi... Je to presne môj opak ja mám 16 nefajčím, nepijem.. Jediný problém, že som sa strašne hanbil.. O tých básničkach sa dozvedeli a jej kamarátky a samozrejme do nás oboch rýpali.. A ako ma teda prvýkrát odmietla? Mala frajera... Ten si ju ale totálne nevážil ale ona ho ľúbila.. Prešiel tak týždeň a rozišli sa.. Ona bola strašne smutná no a ja som slúžil ako chlapček ktorý ju poľutuje.. Lenže ja som jej skladal básničky ďalej.. Tak o mesiac som jej povedal, že ju veľmi ľúbim.. Po čase sa k nemu zase vrátila.. Aj keď som ju prosil nech to nerobí, že spraví chybu.. Vysvitlo, že jej on napísal a, že bol zase taký ako predtým a, že aj boli vonku.. Po 3 dňoch sa rozišli.. Po čase mi napísala, že som strašne milý, zlatý, úprimný,trošku hanblivý ale to vôbec nevadí.. A, že nehovorí, že by som nemal šancu ale v srdci má stále jeho.. To už bolo 3 odmietnutie.. Ale ja som sa nevzdával a bojoval ďalej... Až prišli Vianoce.. Pisali sme si, ja som skladal básničky ona vyzerala byť šťastná.. Zrazu mi povedala, že prepáč ja ťa mám rada už iba ako kamaráta.. Že ma ľúbila ale prišiel iný a city sa zmenili... To mi dalo obrovský zásah do srdca.. Ešte keď mi povedala, že sa mi bála povedať, že ako zareagujem.. Ale ako by asi zareagoval chlapec ktorý jej to každý deň píše ako ju ľúbi? Po pár dňoch mi napísala, že mám vybrať 3 tabletky.. Neviem už aké možnosti tam boli ale povedal som, že či ju boli hlava.. A ona nie, že srdce.. Chcela sa predávkovať tabletkami.. Pýtal som sa jej, že prečo ale ona mi to proste nepovedala.. V tej dobe mala chlapca.. Už iného nie toho istého.. Zázrakom a neuveriteľnou básničkou ktorú som skladal na prvý sviatok vianočný a to som ešte pri sebe mal malého bratranca a ani som nebol doma tak som to zvládol... Vyhodila ich a poďakovala sa mi.. Medzitým už preskakujem dni tak ešte predtým pár dní dozadu mi napísal jej chlapec.. Aby som jej nepísal, že je mu to nepríjemné a tak... Tak sme obmedzili komunikáciu.. Už som strácal nádej dal som si menšiu pauzu.. No a od Januára zase začal naplno.. Rozišli sa už viem to ten jej bývalý už má inú.. Skrátim to teraz veľmi odmietla ma 4x...písali sme si ale zase každý deň.. No a prišiel Február mesiac v ktorom mám narodeniny tak mi poslala správu, že všetko najlepšie.. No a prišla obrovská pauza.. 3 týždne som si s ňou absolútne nepísal... Nemal som náladu hneval som sa aj na ňu.. Pretože ma zase odmietla a prišlo mi ako keby som bol vzduch alebo handra...Nepísali sme si vôbec akurát raz za 3 týždne mi vždy napísala...chcela otázky na písomku z Geografie na to som bol akurát tak dobrý.. Prestali sme si písať... Ja som už pomaly začal zabúdať akurát prišiel Apríl.. Deň pred monitorom napísala či proste nemám 2 kalkulačky doma, že by potrebovala... Napísal som, že nie nemám.. No a zrazu zo mňa vyšlo, že je to všetko zbytočne, že to nedám a tak.. A potom, že sa trápim a to celé.. A zrazu to zo mňa celé vyšlo.. Pohádali sme sa.. Povedal som jej všetko, že som ju fakt ľúbil a ona sa zachovala takto.. Ona napísala len, že koľkokrát mi ešte má povedať prepáč.. Mesiac predtým mi napísala, že ona mi nechcela ublížiť ale nemala náladu na nikoho.. (hej hej preto mala 2 frajerov) no proste sme sa pohádali.. Ja som jej na druhý deň napísal strašne dlhý text a ospravedlnil sa jej aj keď to bola totálna hlúposť ja som za to vôbec nemohol ale mne to nedalo.. Ona mi napísala síce, že sa nehnevá a to isté na druhý deň, že sa nehnevá ale vraj sa jej to dotklo.. Nikdy som na ňu nenadával ani nič.. Ale proste.. No neviem už kedy sme si začali písať znova ale píšeme si odvtedy až dodnes.. Ešte som nespomenul, že v Januári keď bola opitá tak mi písala, že ma ľúbi aj keď to bolo vidno, že bola opitá netriafala písmenka.. Na druhý deň sa ospravedlňovala.. To isté sa stalo tak o mesiac akurát ona vtedy mala toho frajera a písala, že ma ľúbi a, že jeho aj mňa.. No a bolo to vidno, že má vypité.. No ale čo sa stalo teraz.. Píšeme si už asi 3 týždne.. No som k nej samozrejme milý.. Zrazu som napísal, že sme mali písomku a proste, že som všetko vedel a ona napísala Šikovný môj.. Ja som jej napísal, že tvoj.. A ona, že len môj.. Napísal som jej, že anko a ona, že ankoo a milujem ťa.. Ja som jej napísal, že aj ja teba láska.. Na 100% opitá nebola.. Bolo to vidno, že bola pri zmysloch.. Ja som bol v siedmom nebi neveril som myslel som, že sa mi to sníva.. Už mi to povedala 3x.. Ale 2x nebola pri zmysloch.. Ale neviem či to myslí vážne.. Je tu jeden problém.. Pojedla tabletky pokúsila sa o samovraždu... Rezala sa.. Proste dievča vám povie, že vás ľúbi a na druhý deň poje tabletky? Ukľudnoval som ju... Ona mi to nechcela povedať vôbec....nakoniec mi to povedala no ale dôvod som z nej nedostal.. Prosil som ju aby to už nerobila.. To dievča má o pár dní narodeniny.. Už mesiac jej pripravujem strašne dlhý text so zamilovanou básničkou.. Tak snaď sa jej to bude páčiť.. A uvidíme čo z toho bude... A ešte niečo... Mali sme ísť tak 7x von ale nikdy sme neboli... V realite sme si tak 5x povedali ahoj.. Nebavíme sa v realite vôbec ako keby sme sa ani nepoznali... A mne to strašne vadí a ja viem, že keď sa nám podarí ísť von tak sa to zmení... A ja ju po tom všetkom stále ľúbim. Mnoho chlapcov by sa nato vykašľalo.. Ale ja nie.. Aj keď je taká ako je.. Možno nie je najkrajšia, pije, fajčí.. Chce sa zabiť... Ale ľúbim ju veľmi a verím, že bude moja... A ešte niečo o 2 dni som sa jej opýtal, že dúfam, že tabletky už nepotrebuje... Ona, že až v nedeľu.. (v nedeľu má narodeniny) Najviac ma desila veta ktorú napísala pred 2 mesiacmi... "Maximálne do 15ky žiť budem a potom amen" No a práve v nedeľu má 15 a ona povedala, že taký je plán.. Takže som to odhalil a mal pravdu... Verím, že to neurobí spravím pre to všetko.. Pošlem jej ten dlhý text a básničku skoro ráno... Verím, že ju to poteší... Nespomenul som tu úplne všetko.. Skrátil som pár vecí ale to najdôležitejšie som tu napísal.. Tak aký je váš názor.. Čo by som mal robiť alebo čo by ste robili vy? Ďakujem za prečítanie..

Xxl

Ma ta len za kamarata, keby ta tak velmi lubila ako tvrdis, nemala by medzitym 3 chlapov. Stale odklada stretnutie, len fantazirujes.Fajci pije samovrazda? NO tak to potom je zena snov.Ked si zacnes s jej kamoskou je to len z trucu pochybujem ze mas o nu realny zaujem.Svina by si nebol, lebo ona k tebe nic neciti.Naco jej pises furt basnicky? Ohol si fuzi dojdi na mercedese mozno vzbudis jej zaujem.Ale z toho di nic nerob ludia sa zvyknu platonicky zalubit, len zda sa, ty klopes stale na nespravne dvere

NacoPrezivka

Kamko ty ju jasne ze nelubis ked ju ani nepoznas. Milujes predstavu o nej ktoru si si vykonstruoval vo vlastnej hlave. Som to presiel ocami a pises ze v realite ste si 5 krat povedali ahoj. Tak co potom budes robit ked ti nejaka realne da a bude ti sepkat do ucha ze ta nikdy neopusti ze si skvely a potom sa dozvies ze pri tom ako ti volala ze ta miluje mala v ruke vtaka tvojho kamosa?

petronneta

asi si to takto potreboval, aby si pochopil. My sme Ti to tu ako nezávislí pozorovatelia zbytočne hovorili, nechcel si vidieť, nechcel si počuť....
Odtrhnutie od nej Ti pomôže byť trochu reálnejší a zrelší...a hľadať si menej problémový typ...

rraan

prave to je najhorsie ze ludi ovlivnuju emocie a ludia im podlahnu pod vplivom emocie neuvazuju celkom realne a maju sklon si vsetko prikraslit vydiet toho druheho len v dobrom svetle a niektory ludia toho vedia celkom sikovne vyuzit ako ked sa pozreme aj do dejin na diktatorov ktory mali schopnost pomilit mislenie ludi a presvecit ich na hrozne skutky.