???vztah

Príspevok v téme: ???vztah
ifo

ahojte mam za sebou 5rocny vztah ktory bol pekny ale posledne 2 roky vztahu bol uz len taky ze ked sme spolu tolko tak uz spolu budme skor ja som sa bal ze ostanem sam aj sa tak stalo v 18 som sa odstahoval z domu nasiel som si robotu v inom meste zabudol som na vsetkych znamich kamaratov z nikym uz niesom v kontakte citim sa strasne osamelo byvala priatelka mi vobec nechyba nechcel by som sa knej vratit ale vobec neviem ako sa mam znova nastartovat do zivota ako sa zapacit neakemu dievcatu ked nemam ziadne sebavedomie ako ho znova ziskat ? nezijem si zle nechyba mi nic len to aby mal omna niekto aspon trosku zaujem no ja preto nic nedokazem robit ked aj napisem nejakemu dievcatu tak mi to vydrzi tak 20sprav nasiel som si jedneho kamarata ktoreho mam rad ked niesom doma som snim narodil sa mu syn a dokazeme polku dna len tak presediet na gauci hrat sa na mobile xboxe alebo hrat sa z prckom a sledovat ako rastie a ani neviem a ubehol uz rok a pol a ja som sa nikam neposunul zijem snimi ich zivot a neviem ako zacat
zit ten svoj. ps: pravopis nevsimat maturoval som na 2 krat :D pravopis je dovod preco nevyhladavam kontakt na socialnych sietach