Nízky tlak

Príspevok v téme: Nízky tlak
Optima

Ako každý vie na Nízky tlak tabletky nie su. Tekutín pijem tiež veľa, no nepomáha to a vždy keď sa rýchlejšie postavím alebo vyjdem zo sprchy mám modré zahmlenie pred očami, ktoré trvá aj 15-20 minút. Chcela by som sa spýtať, ak má niekto podobný problém ako ja, čo Vám pomáha. Môj krvný tlak sa väčšinou pohybuje okolo tých 98/50.

jedy

pohyb, sport, a nie si chudokrvna? treba ist na krv... mne pomohlo uzivanie Sorbiferu, mala som hemoglobin na hranici...

Ananaska

Treba dávať pozor na jedlo a napoje, ktoré znižujú tlak. Mne škodí aj horčík v tabletách, preto sa ho snažím doplňať v strave a pitim mineralok. Kávu nepijem, ale každý den musim vypit čierny, alebo zelený čaj. Mne nizky tlak ovplyvnuje aj travenie, grga sa mi a celkovo sa citim zle...bolest hlavy, unava, malatnosť, bušenie srdca pri prudkých pohyboch, tiež po zdriemnuti poobede

Optima

Ja nepijem nič iné iba minerálku. Voda mi od detstva robí dosť veľké žaľúdočné problémy. Niečo iné nepomáha? Aspoň aby sa mi zvýšil nad 100 lebo pri mojej výške by som mala mať nad 120/80

slobodnemaciatko

Moj bezny byval 80/60. Nie, lieky na to nie su. Jedine, co mi bolo poradene je pit mineralku, ktora tlak zvysuje a nie cistu vodu. Problem nevyriesi, ale trosku pomoze.