Prejedenie

Príspevok v téme: Prejedenie
Vallery03

Vôbec nejem, no dnes som sa prejedla. Na ranajky hrianku s mozzarelou, na obed celozrnnu tortilu s kur.masom a salatom, po obede cokoladu s bebe keksami, na veceru Americke palacinky(ale zedla som ledva polku lebo boli syte) a vecer jablko z jahodami... Myslíte ,že priberiem? A ak áno tak koľko najviac sa dá pribrať za 1 deň??

Vik_torka

mne príde že si úplne normálne jedla. ja toho niekedy o dosť viacej zjem a som v pohode, nestresujem že by som pribrala. veď pokiaľ má človek pohyb, tak musí aj jesť.

Vilmusik_11

A ty to máš v hlave v poriadku? Veď to si úplne normálne jedla! Pokiaľ máš cez deň aj pohyb, tak nepriberieš!

petroneta

vallery, swistica Ti to píše preto, aby si fakt neprikladala väčší význam jedlu a svojej hmotnosti ako sa má. :-)
Hádam máš aj iné pekné hobby, ako riešenie jedla a váhy.

Kalgan1

Z tohto urcite nepriberies, ak to nebudes do buducna prehanat s tymi palacinkami ;) Ak mas dostatocny pohyb, zvladnes zjest aj viac.

Vallery03

Medovku som síce skúšala ale nepomáha, mám silné kŕče v žalúdku, záha ma síce nepáli, no tie kŕče sú nepríjemné :/ Nevieš aký iný čaj by zabral? Pretože mne osobne medovka nikdy nepomôže, skôr to ešte zhorší :/