chronicka bolest hrdla RNG help pls

Príspevok v téme: chronicka bolest hrdla RNG help pls
overratedboy

problemy s hrdlom mam uz asi 2-3roky, pred rokom mi vybrali mandle potom ok..od septembra zasa chory stale od zaciatku to iste...taka stredna bolest hrdla, da sa prehltat pit, z hrdla citim ze mi ide aj bolest hlavy taka tupa bolest, a cervene hrdlo mam dost tu zadnu stranu...vzdy mi to preslo ale teraz to mam uz chronicke od novebra do teraz(7mesiacov)... akonahle idem von alebo na party premeni sa mi to na nejaku infekciu s hnisavymi hlienmi, nemozem sportovat nic nikam chodit...ked dam aj dva tyzdne doma setrnostny rezim nic nepomoze stale citim ako keby mam v tele zarodok choroby to hrdlo a hlava...berem C,Dzinok selen ,imunoglukan,imunor raz za 2tyzdne, druhy tyzden berem wobenzym, aslo som mal 1200 teraz 900 zlepsenie, CRP nikdy nic uz rok bez antibiotik, ziadnu alergiu nemam , vysledky dobre, podla doktorov by som nemal byt chory , bol som u imuno, zubar, orl 5x, imunita mierne znizena , nieco co by mohlo pomoct brat ,sme spolu v izbe,co s hrdlom nemal nikdy problem dostal od februara presne to iste ,nefajcim,nemam ziadne alergie

swistica

A prehriaty mozog z tych vasich ihliciek? Toto vari uz ani nie je mozne. Admini by uz konecne voci tejto neplatenej reklame mali zasiahnut

overratedboy

kasel nemam moc no ani nejake pocity kyslosti...moze byt ten acid reflux bez toho aby som pocitoval nejake kyseliny v ustach? ze nejaky taky tajny alebo tichy alebo ako by som to nazval ze ide iba do hrdla a tam skodi..?

overratedboy

kasel nemam moc no ani nejake pocity kyslosti...moze byt ten acid reflux bez toho aby som pocitoval nejake kyseliny v ustach? ze nejaky taky tajny alebo tichy alebo ako by som to nazval ze ide iba do hrdla a tam skodi..?

Sonie

Mohol by to byť aj reflux, spätný návrat zo žalúdka môže spôsobiť podráždenie pažeráka a hrdla. Ale to by si mal aj kašeľ.