Antisexx Pátranie

je to

naivny, drzim palce, ked mas toho vela.
prednasky z fyziky su aj na nete, na youtube napriklad, skus pozriet Feynmanove prednasky....
tu skus pozriet, niektori doucuju aj cez internet, ked hori, ze nemas cas sa uz ani stretnut www.doucma.sk, alebo napis viacerym naraz, aby sa aspon niekto rychlo ozval. drz sa!

Napadlomii

Tak mi napadlo:) vy fakt mate tolko volneho casu vo svojich zivotoch, ze ste cele dni zaveseni na tomto fore a komentujete každú tému? Achjaj, smutné

petroneta

možno si dala sľub, že do maturity sem ani nezazrie. Tým skôr, ak Ťa mala rada, dobreuž. Ženy mávajú tendencie dávať si sľuby, že len vtedy toto a hento, keď sa zrieknú toho a toho. Ale možno aj muži. V šľachetnom zbojníkovi Köröglu ( turecký legendárny hrdina) išiel Köröglu do postele k svojej krásnej novomanželke zavŕšiť manželstvo svadobnou nocou, až potom, čo svojho žrebca pustil ku kobyle. Žrebcovi totiž sľúbil, že jeho (konská) túžba sa splní skôr, ako jeho (ľudská) a slovo dodržal. :-))

naivny

bambi, velmi pekne dakujem. Mam toho teraz priserne vela. Zdochynam a supy nad hlavou. :-( Kebyze tu je ten tomas12345, tak ho poprosim, ked je aj tak len doma a venuje sa Bohu, nech sa za mna modli. 2 projekty, 1 zapoctova pisomka a konzultacie. Ak teraz neprejdem z fyziky, teda neziskam tolko bodov, co potrebujem k skuske, neviem, co budem robit. Toto su moje posledne sance, ale su totalne mizive. Mam zacat skolu odznova? To je recnicka otazka, to sa musim rozhodnut sam, co robit. Zatial na to nemyslim. Skontaktoval som ucitela fyziky zo strednej aj zo zakladnej, ale ze to uz davno mali a zabudli, nevedia mi pomoct.
Necitam to tu, nestiham, len som nadabil, ze antisexx. Mna antisexx nemusela, ale ja som ju mal zato rad. Mozno je len velmi zaneprazdnena. Teraz maturuje, nie?