Následky po pohl.styku

Príspevok v téme: Následky po pohl.styku
bella123

Ahojte, pred dvoma dňami som s mojím priateľom prišla o panenstvo. Bolo to pekné ani to tak moc nebolelo (toho som sa bála najviac) ale mám problém. Pred samotným pohlavným stykom ma priateľ robil prstami, niekedy to aj celkom zabolelo to bolo možno dôsledkom toho, že mi natrhol blanu a pri styku sa to dalo prežiť. Potom ako ma robil prstami ma začal vyziekať a chcel ma "odpaniť", ja som sa začala vzpierať a priateľ sa ma na to opýtal, či som si istá, že to s ním chcem stratiť. Ja som bola na to pripravená, aj som si bola istá, že to chcem s ním keďže sme spolu už dlho a ľúbime sa ale povedala som mu, že nemáme žiadnu ochranu a preto sa bojím. Povedal mi, že si vie dať pozor. Priateľ je narozdiel odomňa o niečo skúsenejší, je o 3 roky starší a panic nieje taktiež 3 roky. Nakoniec som sa nechala prehovoriť! Trvalo to pár sekúnd, pretože som potom povedala nech prestane, ani nie kvôli bolesti ale kvôli strachu, že budem tehotná. Mávam pravidelnú menštruáciu a podľa výpočtov a hlienu som mala zrovna neplodné dni a o 2-3 dni by som mala dostať menštruáciu. Napriek tomu, že som mala mať zrovna vtedy neplodné dni a priateľ sa do mňa ani nespravil a bol vo mne naozaj len chvíľu, sa veľmi bojím :( Deň po pohlavnom styku a aj dnes som si našla na nohavičkách taký ako keby hnedo-červený flak, zaschnutý a dnes som aj postrehla, že to dosť zapácha. Preto sa vás pýtam, čo si o tom myslíte, či neviete čo to znamená a prosím blbé narážky si nechajte ja sa chcem iba opýtať na vaše názory, lebo sa naozaj veľmi bojím :(