Chronická astma nález na pľúcach ,pomôžte mi prosím

Ena25

Ahoj omen tak som prišla z CT pľúc a keďže mi ja pľúcna dnes nerobí tak ti posielam čo mi napísali ,ako lajk si myslim že je to ok len chcem aby si na to kukla aj ty keď si nájdeš čas ,ďakujem ti a čakám na odpoveď S pozdravom Evka

DanoLo

Mal som len RTG pluc.A tam boli tie čiarky na plucach.Lekarka nevedela čo to je.Užival som atb.Ale ako sme dali von toho škrečka je to dobré.Nemal tam piesok.Piliny tam mal.Kašlal som celý rok.Teraz už nekašlem

ahjaj

Podľa mňa vyslovene na škrečka alergický nie si, ale keď si na prach, tak ten škrečok je v podstate v pilinách, a neviem, či ho máte v klietke alebo v akváriu, ale on si hrabe a nám aj z klietky vyhrabe dačo z pilín, a neviem, či má k dispozícii aj pieskový kúpeľ na čistenie srsti, ten robí tiež prach, keď v ňom zvieratko váľa a blázni. Okrem toho, keď nie je škrečok v miestnosti, kde si Ty, a nestaráš sa oň vyslovene Ty, tak by Ti nemal vadiť ani v byte. U nás je v dcérkinej izbe cez deň, a v noci v kuchyni, lebo je hlučný.

DanoLo

Aj mne robili kopu testov.celý rok som sa s tým trápil vyšli ma alergie na všeličo,na rastliny,rztoče. Stále som kašlal,na plúcnom tiež som tam mal čiarky na plúcach, ale nevedeli čo to je. Kopu atb. Diagnoza astma.Nakoniec keď sme dali škrečka na balkon,že už môže byť vonku, keď je teplejšie a som ho nemal v izbe. Mi to nakoniec nejako prestalo.Pritom mi na zvieratá - zajace a škrečky alergia nevyšlo.Neviem či to bolo ozaj ono ale už ma ten kašel netrapi a trvalo to skoro rok.

Bambi3

Na ten cibuľový sirup, skorocel a materinu dúšku nedám ani ja dopustiť. U mojich detí sa veľmi osvedčilo odmala. Hold bylinka je všemocná...:)

Ludmila54321

Prepacte, neda mi, len tak som nahliadla nahodou do tejto temy, kde som zazrela tri slova: "pomozte mi prosim" a hned ma napadla Omen. Ake mile pre mna prekvapenie, ale vlastne ani nie... Pre mna je Omen - anjel tohto portalu. A neustale ma prekvapi svojim " sirokym zaberom" a hlbokymi znalostami, nielen mediciny. Svojho casu pomohla velmi aj mne. Mam ju tu velmi rada a zostanem jej uz "navzdy" vdacna. Zelam aj ja uzdravenie a pohodu.

Omen

Ena, : ) Tak sa drž!

...budeš užívať každú hodinu 1ČL ŠŤAVY. Odporúčam! Je to lacný recept, bez chémie, rozpúšťa hlieny, čistí priedušky, rýchlo zaberá, ľahko sa po ňom odkašliava...

Ena25

No pracujem vo fresh bare ,odstavujem ovocie ?takže c vitamín mám a mám aj céčko v prášku ,ďakujem ešte raz velmi pekné ,v lekárni sa opýtam ❤️❤️