nevypovedané, neprejavene city a iné

Príspevok v téme: nevypovedané, neprejavene city a iné
ffffff

Zažili ste takú situaciu? Ako sa s tým vysporiadať a zabudnut na človeka...čo s tým, čo už cítite a viete že nič podobné len tak k niekomu cítiť nebudete, musíte to nechať ísť a pritom máte na neho kontakt aj viete aj kde ho najsť.. no okolnosti to neumožňujú..šli by ste do toho aj tak, riskovali by ste?

pp

Kontakt vymazat, miesta obchádzat. Nový kontakt, nové miesta, noví ludia. Nový objav. A počúvaj, co ti radia priatelia. A zamestnaj sa niečím zmysluplnym, chod darovat krv, pomáhaj starým ľuďom, rodicom. Posunie aj to, ked uvidís, co su to reálne problemy. Zacni zit odznova a uz sa na to vykasli. Iba sa strapnis, ked sa budes podlizovat, ze preco a blablabla, to chlapi inak dost neznášaju. daj si pozor, aby si nakoniec zo stretnutia s nim s placom neodchádzala....

Radovann

mne sa stalo podobne nieco na pracovisku a nedalo sa nic robit s tym
viem ake to je! clovek musel byt opatrny atd. je to to najhorsie zalubit sa a nemoct nic povedat a naviac som tiez z tych co majú strach z odmietnutia :-(

Kalgan1

Ak na nu stale myslis, tak budes na ňu myslieť este dlho. Tym, ze jej vyjadris svoje city, aspon budes vediet na com si. Uz nebudes v pekle hypotetickych uvah a neistoty. Samozrejme, neviem, co to v tom brani... Ak to je len otazka toho, ze sa nevies odhodlat urobit 1. krok, sakra, prekonaj sa a povedz jej co citis. Alebo aspom chod s nou von. "Zíde z očí, zíde z mysle," ci: "Cas vsetko vylieci," su bullshit, ktory si ludia tak hovoria. Clovek si casom tak akurat zvykne na bolest, casom sa na to snad pozrie z vacsieho nadhladu, ale taký ten trpky pocit niekde hlboko vo vnutri zostane. Konaj, ked mozes.

ffffff

zadaný nie..zatiaľ každý s kým som sa bavila o tých "okolnostiach" tak mi poradil úplne zabudnúť že to je vopred stratené :/

Katka12244

Tiez mozem potvrdit, ze "zide z oci, zide z mysle" neplati... Ak to spravne chapem, nevyjadril/a si svoje pocity voci milovanej osobe a brania Ti v tom okolnosti. Sice netusim ake, ale je zjavne, ze sa tym trapis...a ak mas aspon nejaku nadej, ze Ti to pomoze, urob to...bez ocakavania, len tak pre seba. Mozno tie city budu opatovane, mozno nie, ale zivot je prilis kratky na trapenie sa...ver mi, viem o com pisem

Beee

Z vlastnej skúsenosti s porekadlom "zíde z očí, zíde z mysle" nesúhlasím. Rozhodne to nefunguje v situácii, ktorá je nedoriešená a kde sa človek neustále snaží nájsť vysvetlenia toho, prečo sú veci tak ako sú, aby to mohol v sebe uzavrieť.
Ja by som ti teda odporučila sa s tou druhou osobou o tom porozprávať a spoločne nájsť riešenie situácie, ktorá sa vás očividne oboch týka.