Rozpráva mi o cudzích chlapoch

Príspevok v téme: Rozpráva mi o cudzích chlapoch
Ivan_00

Ahojte chcem sa opýtať, mám už vyše 2 rokoch priateľku. Problém je v tom že skoro stále rozpráva o cudzích chlapoch. Keď o niekom rozpráva nezabudne poznamenať že ten ju balil alebo bol do nej zaľúbený. Keď niekam ideme.... len tak spomenie nejakého chalana s ktorým nikdy nič nemala ale bude mi 10 minút rozprávať že bol dobrák že taký normálny. Keď prechádzame cez nejaké mesto nezabudne poznamenať že tu bývajú jej kamoši alebo keď ide von s babami prakticky vždy mi napíše že ju niekto balil. Ale že sa nedala. Neviem mna to úplne vie vytočiť ale zatiaľ sme to nejak neriešili. Mám to nechat tak alebo ako by ste mi poradili?? Ešte by som poznamenal že mame obaja 27 rokov a žijeme spolu. Nie sme žiadne deti. Ďakujem, Ivan.

Nemec40

Je k tebe uprimna. Bud rad. Ubezpecuje ta ze napriek baleniu sa nedala. Bol by si radsej keby ti zatajovala ze ju niekto balil? Muzi ju budu balit nadalej. Tym ti hovori ze ta ma rada.

a_dr1a

Muži a ženy sú rozdielni. A toto jej správanie nie je isto v norme. Tiež som extrovertka ale toto by som partnerovi nikdy nerobila. Ak ona nemá IQ hupacieho koníka tak ma mat iste normy správania ci aspoň iste zabrany. Stačilo by situáciu obrátiť opačne keby toto co ona robil a hovoril nonstop ON jej. Už by tu boli reči v štýle že ide o kurevnika sukničkára ai. Vrátane nej

modest

mozno tym nic nesleduje, len jej viria take myslienky v hlave. zistujem, ze aj ja to niekedy robim a moj priatel tiez, minule som ho stopla, tak prestal. on presiel az na nechutne detaily, to nemusel.
ale uz nebudem, vyznieva to blbo.

Karolos

Mimo je tu niekto iny. Mozno ma viac kamaratov, ako kamaratiek. Rozbijate vztahy, len tak, lebo sa hrate na mudrych.

a_dr1a

Karolos. Toto co píšeš by platilo v prípade žeby hovorila a spomínala aj ženy aj mužov. Keďže ženy kamošky ai vôbec nespomína a točí iba o mužoch, toto už je mimo a niečo tým sleduje

Karolos

Normalna vec. Je spolocenska. Ma vela kamaratov. Nizke sebavedomie mas skor ty, ked ti to vadi. Nehovori ti o tych, s ktorymi spala, ale ty si to uz urcite predstavujes.

a_dr1a

Keby si ju opísal bližšie, skôr by sa dal tento jej problém identifikovať. Určite sa nejako prejavuje aj v súkromí keďže s nou žiješ. A co jej rodina? Aj to veľa napovie. Najskôr mi to však príde ako nízke ak vôbec dáke sebavedomie. Čiže dievča si niečo kompenzuje. Radím ti si s nou pohovoriť. Ze si takéto reči neželás. Ale toto by jej malo aj samej zapnúť v hlave ak má dáku prirodzenú vrodenú inteligenciu, že takýmito recmi je už MIMO. A presne ako už tu ktosi spomínal, keby si začal rovnako robiť ako ona (henta je moja dobrá kamoška, tu býva moja veľmi dobrá známa, sem som chodil na výlety s mojou kamoškou, tu býva moja kolegyňa ai ai) tak by sa dotyčná aj onee)) A všímaj si ju vacsmi. Hlavne ak by si sa zahrával s myšlienkou v spojitosti s nou a s deťmi manželstvom ai

Cimrb

Si pod papucou, kamarat. Ale neboj sa, nie si sam, vela chlapov sa nedokaze ubranit. Este su to vsak len dva roky, takze mas sancu to zmenit a predist tomu, ze za dvadsat rokov ti bude furt len nadavat, zakazovat chodit von a podobne. Urob toto: Ked zacne rozpravat o kamaratoch a znamych, povedz jej: A vies co, tuto nedaleko byva aj moja byvala spoluziacka, pred niekolkymi rokmi by som urobil hocico aby som ju pretiahol. A podobne veci. Nedovol jej zmocnit sa ta a narabat s tebou ako s vecou!