Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

som tehotna

Príspevok v téme: som tehotna
matuliq

ahojte vsetci mam 17 rokov a strasne sa bojim . pretoze pred 2 mesiacmi som mala pohlavni styk s mojim priatelom a zistila som ze som tehotna. strasne ma to trapi pretoze keby sa to moji rodicia dozvedeli vihodili by ma s domu lebo oni su taki ze do svadby ziaden sex oni by ma nevedeli pochopit a moj otec je strany on by ma zabil . este som to nikomu nepovedala iba naj kamoske mam strasny strach pls. poradte mi co mam robit. ci si to mam nechat alebo ist na potrat . som strasne zufala moj priatel t o este nevie lebo neviem ako by sa s tym zmieril. ale poradte mi lebo to uz pomali zacina na mne vidiet. dakujem

momka

neviete niekto ci existuje nejaky sposob,injekcia alebo tabletka,ktora po pohl.styku do troch tyzdnoch zabrani otehotneniu?prosim o radu

mirkaaa

moja zlata bude to dost tazke, ale povedat to musis, uvidis aj ked rodicia budu mozno v udive, ale nakoniec budu dedko a babka a budu hrde kocikovat TVOJE baby...

meili

A ty s tym cakas dva mesiace????? To si uz mala davno riesit. Ked budes rozmyslat este mesiac, potom uz aj zvazovanie ci si to nechat alebo nie strati zmysel. A keby si sa aj rozhodla pre potrat, urcite si to mala urobit uz skor a necakat tak dlho. Rozhodne to povedz rodicom aj priatelovi.

agina

Tato tema tu uz raz bola, daj si do vyhladavaca....dievca malo 15 rokov, jej sestra to povedala rodicom a ti sa zachovali ako spravni rodicia. Tiez si myslela, ze ju rodicia zabiju.
Pocuvaj ty nepoznas pojem antikoncepcia??? Nechapem tvoju nezodpovednost v tvojich rokoch - by som predpokladala, ze budes mat viace rozumu.

vierka

matilik povec to tvojmu priatelovi a rychlo. ak to bude brat dobre tak si ho nechaj , ja na tvojom mieste by som si ho nechala, vsak je to npvy zivot...... ale vies otom, ze ak sa rozhodnes pre piotrat tak ze sa potrat moze spratňvit do troch tyzdnou??? povec mu to. drzim palce