Prestavam vnimat

Príspevok v téme: Prestavam vnimat
lalias

Zacalo sa to stresom.Najprv som spozorovala ze ma zacalo pobolievat brucho,no neskor ma pobolievalao castejsie a silnejsie boli aj krce.Dnes je to kompenzovane ako SDC,Potom som sa zacala citit akoby drogou omamena a zacalo sa mi zhorsovat celkovo vnimanie a pamat.Ze ked sa niekto so mnou roprava neviem vobec co povedal alebo co som ja sama povedala predchvilou.Citim sa naozaj tak akoby som bola opita alebo nadrogovana ,chce sa mi smiat len tak bezdovodne ,mam problem aj s motorikou atd. Neviem ani ci to viem zrozumitelne napisat....nevie niketo o co by mohlo ist?Alebo ci je nejaka spojitost mozog a creva,ak mam teda aj traviaci problem.

lalias

dakujem za odpovede,po dlhsom case som bola na dychovom teste sibo a mala som vysoke hodnoty ,az 164 ppm,preto som pisala a hladala kde sadalo,kedze lekari s tym nepohli ani prstom aj toto vysetrenie som si vyhadala sama.Ale mozem povedat ze sa mi neskutocne ulavilo,aj ked teraz prisna dieta ,probio a antibiotika,cele to bol jeden velky kolotoc z ktoreho uz som mala pocit ze nejde von,tak velmi mi to znicilo organizmus.To SIBO je vlastne ochorenie,ktore spottrebuva vit. B12 ktory je dolezity pre vsetky kognitivne funkcie,clovek hlada vsade mozne mysli ze je to neurologickeho povodu a hlada ale problem je v skut. v crevach.