Ma zmysel uzivat 25000 U enzymov pre male ranajky ?

mnr

Praveze mam dlhodobejsie problem s travenim, mam intoleranciu na laktozu. Mal som asi 2 roky dozadu problem so zaludkom, vybral som jedny atb kvoli helikobakterovy.

Co som bol posledne pol roka dozadu na doktora, povedal mi ze mam najskor malo enzymov kvoli zlej kvalite stolice, uzivam probiotika podobne 1-2 roky a tie enzymy som uzival.. na 2 mesiace som to vysadil a pocas toho sa mi dva krat stalo ze som skoncil tak 5x na wc.. raz po vacsom vecernom jedle a raz po obednom jedle co som viac zjedol... keby zjem celu pizzu z toho mi tiez nevytravi ok, z alkoholu mi tiez uz nejaky ten rok zle travi a to tvrde nepijem vobec, vynimocne, sem tam 1-2 piva len aj kvoli tomu.

Pag

Človek by mal jesť to, čo mu chutí, ale ak sa to stane závislosťou, tak si na to treba dať pozor. Mne jedlá z iných krajín chutia divne, akoby boli gen. modifikované. Chodiť do prírody je viac ako všetky vitamíny, človek získa imunitu.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.