Premavaju sa mi tu kamiony a motorky

Príspevok v téme: Premavaju sa mi tu kamiony a motorky
Asimajebne

Dobry vecer, zijem v meste, vzdy bolo vsetko v poriadku, ale pred mesiacom sa zacal problem. Byvam v panelaku, nedaleko je cesta a posledny mesiac sa tam zacali v noci premavat kamiony a motorky. Strasne je to pocut, predtym tam v noci skoro nikto nechodil, nie je to centrum mesta, tak nechapem, co sa to stalo. Normalne za sebou chodia asi od pol jedenastej vecer do tretej rano. Kamarat mi vravel, ze tadial minule v noci siel, a ze co videl, ked isli oproti nemu, tak poznavacie znacky ani neboli zo Slovenska, same Grecko, Rumunsko a ine... Stale sa kvoli tomu budim a mam nepokojny spanok, uz som z toho zufaly, bol tu pokoj, nechapem.

BJ_2

kamioni jazdia v noci. Vela krat som si to vsimol, niekedy ide cela kolona za sebou. Skracuje to cas, za ktory prejdu dlhe vzdialenosti, kedze cesty su vtedy prazdne. Je to logicke ze zamestnavatel ich bude do toho nutit ist v noci.
Inak ja som proti tomu aby to rusilo spiacich samozrejme, to je uz na tom, ako sa postavi dialnica alebo cesta. Byvas pri nejakej hlavnej ceste ,ci ako?

Radca432

Boze ved sa chod opytat na magistrat, ci mestsky urad, to akoze co cakas, ze tu ani nepovies odkial si a vsetci budeme vediet, co sa u vas stalo? A ak zistis, ze nejde ondocasnu zalezitost, obehaj susedov, spiste peticiu a poslite kam treba. Rusenie nocneho kludu je vazna vec!