Je tu niekto komu sa podarilo schudnúť 20kg? prosím poradte

Príspevok v téme: Je tu niekto komu sa podarilo schudnúť 20kg? prosím poradte
chcemschudnut1

Ahojte ludia prosim poradte. Je tu niekto komu sa podarilo schudnut 20 kg? Ako? Pretoze ja uz som zufala. Mam 166cm a 80 kil . Velmi by som chcela mat aspon 60 kg uplne by mi to stacilo. Viem 80kg je hrozne cislo na moju vysku ale vzdy ked schudnem tak maximalne 1-2 kilá a viac nic. Potrebovala by som radu od niekoho komu sa fakt podarilo schudnut a vahu si od tej doby udrzuje. Co ste jedli a co ste naopak uplne vyradili ? Dakujem velmi pekne

Daaavid

Hej, podarilo, môjmu bratovi. Mal stodesať kg a schudol na osemdesiat kg. Ale on je dosť fanatik, keď si dačo zmyslí.
Správal sa nasledovne:
-nejedol sladkosti
-nepil farebné malinovky
-teplé jedlo len raz denne a v malej porcii, moc litrov vody
-denne cvičil a behal

Schudol dosť rýchlo, by som povedal, asi za dva mesiace, ale on sa na nič iné nezameral, len na schudnutie, to vtedy bol jeho zmysel života a riešil to drasticky, furt o tom točil. Zdravotne neviem či to je vhodná rada, ale on po tom išiel po hlave a u neho to zafungovalo.

Chudobko

Ja som schudol z 97 na 77 kg. Meriam 182 cm a chcel som schudnut na 82, ale nevedel som to zastavit a schudol som az prilis. Najprv si urob hola fotky pred zrkadlom, aby si videla, ze vyzeras ako prasa a aby si sa na to pozrela vzdy, ked by si ti chcela vzdat. No a ja som chudol velmi jednoducho a sice, ze som zacal jest vsetko co dovtedy, ale iba polovicu taniera. To uplne staci. Na ten pocit hladu sa da lahko za 1-2 tyzdne zvyknut. Ked by si to chcela porusit, pozri si tv9je hole prasacie fotky a hned ta hlad prejde. Ja som uz potom pri 82 kg chcel prestat, ale telo si tak zvyklo, ze som nevladal jest viacej. Potom som musel po trosicke pridavat, ale jem asi 60% toho co predtym. Kazdyvden sa vazim a ked vazim menej, tak zjem trochu viac a ked vazim viac, zjem trochu menej. Jojo efekt je to, ze ked sa clovek vrati k zraniu co predtym - logicky, ked sa budes stravovat tak ako predtym, budes aj tak vyzerat. Ked schudnes znovu sa odfot a kochaj sa, ze ako dobre vyzeras. Mne to schudnutie trvalo pol roka. Lahsie sa mi hybe a odkladam si aj peniaze, ktore usetrim za to, ze menej miniem na jedlo a kupujem si za to nieco za odmenu. Inak by si sa divila, aki malo jedla staci cloveku na to, aby zil. My jedavame prilis vela. A aj setris planetu, mas mensiu uhlikovu stopu, ked menej jes, takze aj to je motivacia. Drzim palce, vyskusaj.