Preco existuju muzi ktori su zamerani nie na povahove vlastnosti zien ale len fyzicke

Príspevok v téme: Preco existuju muzi ktori su zamerani nie na povahove vlastnosti zien ale len fyzicke
otazkova

Preco existuju muzi ktori su zamerani nie na povahove vlastnosti zien ale len fyzicke proporcie ako prsia, zadok, pas, tvar atd.
Preco uprednostnuju to vonkajsie co sa da upravovat a nie to co je vnutri, povahu, dobre srdce..
Preco su tak osprosteli ze neskor lutuju ze si vzali vlastne krasnu mrchu co ide po prachoch a ma tyransku povahu alebo naopak je falosna mrcha.
Preco je pre nich prvorade sexi telo a vnutro je im ukradnute?
Preco su tak tupeli?
Ved castokrat ktasne jablko je po zahryznuti zhnile..

GNE

A co zena ma sediet na riti, muzi za nou chodit, ona si bude vyberat a ked si vybere, tak ju ten muz bude obskakovat? :D Nie, ked niekoho chce, ma si ho najst sama a nie len sediet na riti.

slobodnemaciatko

Mas malo testosteronu.
Muz je ten, ktory prejavuje odvahu. Ty budes vyvaleny cakat, kym sa ti budu zeny ponukat a obskakovat ta. Vsak potom tak aj dopadnu.

slobodnemaciatko

A ty budes robit co?? Urcity typ zien ti urcite prejavi zaujem, take co sa ti budu lacno predhadzovat ako rohozky, do ktorych sa utries.

Muz sa k zene priblizi a ona ho prijme, alebo nie.

GNE

"A kazda zena chce muza, nie chlapca, ak nema odvahu prejavit jej zaujem, ci lasku, ako bude mat odvahu branit si ju a ich lasku?"

Vsak nech prejavuju zaujem zeny, nech prejavuju lasku ony ako prve, co maju len cakat?

slobodnemaciatko

Niekedy... ved sa odvaz stale. To aj do zamestnania, ked ta par krat nevezmu, tak to zabalis, ze nie si dost dobry a pracovat nebudes? Pre 10 mozno nebudes a pre 11 budes poklad. Zivot je o tom, ze budes skusat a naucis sa prijimat vitazstva aj pady v pohode.

ehm

Ale my sa k tomu niekedy odvážime, aj ja som sa viackrát odvážil a skončilo to presne ako u Kalgan-a, že takí ako my nikdy nie sme pre nikoho dostatočne dobrí

slobodnemaciatko

Chlapci, ale zeny chcu dobrych muzov, len zas nemozu cakat cely zivot, kym sa odvazia.
Ak sedis v kute, nekomunikujes, neprejavis zaujem svet sa nedozvie, aky si poklad a zivot ti utecie pomedzi prsty. Tie dobre zeny vas nebudu balit, su rovnake ako vy. A kazda zena chce muza, nie chlapca, ak nema odvahu prejavit jej zaujem, ci lasku, ako bude mat odvahu branit si ju a ich lasku?

ehm

Som úplne rovnaký prípad ako Kalgan. Ženy na jednej strane kritizujú väčšinu mužov, ktorí sú vraj rovnakí a často sa pri nich ženy popália. Pritom existuje menšina introvertov, citlivých či nie tak dobre vyzerajúcich mužov, ktorí ponúkajú presný opak toho, čo tí "bežní" muži a napriek tomu sú títo večne prehliadaní (toto fórum budiš dôkazom) a ženy si dookola vyberajú tých prvých, sebavedomých, drsných chlapov, s akými už predtým vo vzťahu neuspeli