Bradavice

swistica

Na diagnostikovanie koznych utvarov existuje specializacia - dermatolog. Ludia v mojom okoli vedia, ze bradavice su virusoveho povodu a rozhodne za bradavice nepovazuju kazdy vyrastok na kozi. Zrejme ste teda svoj vyskum realizovali v inom prostredi. btw. slovo (ne)mudrovat som uz velmi davno nikde nevidela. Vlastne je aj celkom mile :-)

swistica

Keby ludia nezarabali na zdravotnych problemoch inych ludi, tak sem nepisu vela veci. Pod odkazom si ja osobne predstavujem link na serioznu vedecku studiu, ale tak kazdy ma zjavne ine predstavy o slove odkaz :-). Podla toho, co som citala, tak väcsina akupunkturnych bodov nema nic spolocne s organmi, na ktore ma posobit. Navyse ako uz ihlicka len moze posobit na bradavicu, ktoru vyvolal virus? Netreba este pouzit aj Bachove esencie aby bol efekt placeba dokonaly? Samozrejme ak mas argumenty a informacie podlozene vyskumom, budem rada ked rozsiris moj informacny obzor.

swistica

Mily "odbornik" , bradavice su vzdy virusoveho povodu. Ak mas odkaz na vyskum, ktory potvrdzuje ucinok akupunktury, hod sem link. Ludi to presvedci viac, ako rada s akupunkturou v kazdej moznej teme.
Zakladatel temy - kozny lekar ti pomoze tekutym dusikom.