Bolesti žalúdka a nad pupkom

Príspevok v téme: Bolesti žalúdka a nad pupkom
Majulinko

Ahojte, mam bolesti nad pupkom. Zacalo to ked som to trocha prehnal s domácou a na druhy den ma rozbolel zaludok (a vlavo pod rebrom) .raz som to mal a mal som afty v zaludku a dali mi ozzion ktory mi zostal tak ho berem aj teraz uz 5dní ale nezaberá. Zo zaludka mi to predlo nad pupok. Stretol sa s tym niekto?

sunlight

Som z BA. Ano, pri akutnej su hrozne bolesti, no ja mam skor obavy o chronicku pankreatitidu. Na hadici uz som bola pocas zivota 5x kvoli zaludku.

Majulinko

Chod na sono a gastro, budes kludnejsia, ja som bol na hadicu 4x a uplna pohoda neboli to len ta par krat napne inak nic. Odkial si?

Majulinko

Ano pankreas pohode j sono a aj enzymi v krvi. Neboj , vraj keby pankreas tak ma musia doktorke brat sam by som od bolesti vraj nesiel..0

sunlight

Tak to mas vcelku dobre este. Ja som pocula, ze ked boli okolo pupku, je to od pankreasu...tak som sa toho obavala stale. Ty si mal teda pankrea enzymy ok? Asi skocim dr aj ja...

Majulinko

Ahoj, no som po gastroskopii, vsetko mam v poriadku, len mi zaludok tlaci na pazerak a to je problem, musim par kil schudnut. Inak zaludok upone v poriadku, crp som mal vysoke asi z chronickej apendicitidy

sunlight

Ahoj. Daj prosim ta vediet, co ti povedali dalej...mavam to presne tak isto ako ty, ale zatial som nebola u lekara...

Majulinko

Ahojte, tak sono brusnych organov v poriadku, pnkreaticke enzymi v krvy v poriadku ale zapal v krvy CRP 98, nasledujuci den klesol na 48. Ale vraj od zaludka nemoze byt zapal v krvy... dnes mi brali krv zasa po tyzdni tak som zvedavy na crp.. rano ma caka ,,hadica,, nakolko stale mavam obcas bolesti zaludka (palenie medzi rebrami v jamke) . Mne vrta v hlave ten zapal nakolko ma stale strasili Crohnovou chorobou ale pred rokom mi ju vylucila kolonoskopia, protilatkx a aj kalprotektin v stolici a odobrate vzorky zapal neukzali... nemate s tymto skusenosti? Dakujem

Majulinko

Hej stale uz druhy tyzden. Zajtra idem na gastro tak uvidim. Ale pankreas ? Som na lahuckej strave to by hadam uz preslo za ten cas