predavkovanie warfarinom

Príspevok v téme: predavkovanie warfarinom
skala

Prosim chcem,sa opytat.p olkych hod.,ukazde hodnotu INR od užitoa poslednej tabletky ?Mneia mi dvkovanie každe 3 dni raz mam modriny ,raz malo.8 rokov som uživala 5,..5.5mg .Bolo ok3mes.jem len za par dni niečo mam nechutenstvo.Z 5mg po4roch uýivania po5 dnoch som mala modriny som vynechala a vzala po 39 hod A za tym odber2.29 u ovodneho.3dni som brala 4.mg do 19teho.nebrala som v pravidelnom case behom tych par dni . Mavam astmu,v noci som nevedela dychat , tak som volala zachranku až na obed.ak mi neprestavalo. pri odberoch ukazalo 2.10 Inr Od rana mam podliatiny modriny,v hrdle cervené,ak sa dotknem ruky hned je bolava modrina aj na tvari cervene krvave bodky,A kazali mi zvyšit na 5mg .o 16h Je 20hod mna stipe okolo nosa ,sliznice,jazyk a modrin je stale viac.Ked by som bola velmi predavkovana ,čo si myslim,že sa ešte neukazalo v krvi ked by som bola velmi predavkovana može sa vykrvacat z vnutra,do toho času kym by ukazalo vysoke inr? Ci s anajprv prejavi na tele až potom v odberoch ? ci sa da zachranit?ja už s atak bojim .Cerveny nos,oci,tmave usta.To som mala brat len mensiu davku,,alebo skor vynechat ,tak to teraz citim sliny krvave .Asi teraz ukazalo po 6dnoch kde bolo znizene nie po posledných troch dnoch dakujem