Ako na vztahy?

Príspevok v téme: Ako na vztahy?
nanana111

Ako na vztahy? Mam problem, mala som kamaratku, ta zo mnou chcela byt stale, bolo to sice pekne ale casom som zistila ze rada strieda chlapov, ze nema vzdelanie a nechape ma vo vsetkom proste som si potrebovala najst aj inych ludi ktory ma mozno chapu trocha viac no zacala ziarlit ze som s nimi nies nou.Takze sa to kazilo.Neskor som mala priatela sice som si s nim rozumela ale on ovela radsej travil cas s kamosom proste skakal ako kamos piskal takze ja som bola na nejakej ani neviem ci druhej priecke.Nebolo to tiez prijemne.Ked som sa potom stretavala s kamoskou ta uz zacala vycitky ze si mam byt s nim.Takze tak.Nasla som si dalsiu kamosku, dufala ze s tou si uz sadnem no ta bez problemov vypisovala aj mojmu priatelovi raz dokonca mal prist za mnou a siel najprv za nou a mna zavolali von akoby do poctu.Tiez odveci.Odvtedy kaslem nejak vztahy idem sama mam pokoj.Chcela by som si niekoho najst fakt s kym si sadnem ale uz akosi nemam ani silu lebo dokedy to treba skusat Furt si myslim ze bude dobre prvy pohlad a tak a nakoniec sa v tom cloveku nejak sklamem.Zname nasli jedneho pripadne druheho a su s nim dodnes.Zle si vyberam alebo ja neviem???

slobodnemaciatko

Je to trosku chaoticke...
no najst niekoho kompatibilneho na vztah nie je jednoduche. Z miliona ludi si mozes sadnut s jednym a ani to nie uplne vo vsetkom, ale v zasadnych hodnotach a smerovaniu v zivote by ste si sadnut mali.
A na prvy pohlad tazko zistis, ci si s niekym sadnes, to zistis az casom.