Je normálne sa toho bať?

Príspevok v téme: Je normálne sa toho bať?
Neodsudzujte

Je normalne sa toho bat? Nedavam mu to najavo, je to iba vo mne a tak to aj ostane.
Priatel sa rad porozprava s hociakym dievcatom (samozrejme kamaratsky) coz je ok. Bol strecharom ale nasiel si novu pracu (pekar) kde je vraj vela mladych dievcat. To je pre neho vyhoda medzi dievcatami mu je lepsie ako kedzi kolegami co robili strechy ti boli zli na neho, ja len, bojim sa ze sa tam zamiluje. Som jeho prva, sme spolu rok, bojite sa aj vy takychto situaci? Co sa tyka mna, ja pracujem cisto v zenskom kolektive. Poradte mi ako sa toho nebat a ako na to nemysliet

Ajkamba

Čo ti na to povedať. Pro jedno kvíti slunce nesvíti. Aj zalubenost raz prejde. A možno aj teba že budeš raz kukať po inych chlapoch. Takže nestresuj sa :) chlapov je vela, aj keby sa niečo stalo ty si vždy nájdeš chlapca. A vždy si musiš povedať do dušičky. Že aj ked máš dobreho chlapca s ktorym si vychadzaš a sktorym ti to vyhovuje tak určite na tomto svete sa nájde chalan ktorý je lepší od neho. Minimálne jeden :) takže žiadne stresy vo vzťahu a čo má prisť pride. Hlavne keby ta nahodu podviedol nebud taká naivná že mu dáš druhu šancu. A spomen si na moje slová