Myslím na ňu každý deň

Príspevok v téme: Myslím na ňu každý deň
666Lucky666

Ahoj!
Neviem kde by som začal, je to dosť komplikované.
Mám veľmi dobrú "kamarátku", ide vlastne o to že ju poznám už asi 4-5 rokov (asi) a z toho som do nej asi 2-3 roky zaľúbený. Spoznali sme sa cez sociálnu sieť, keď sme boli spolu von prvý krát vravel som si že "to je prvý a posledný krát čo som s ňou von" a nad niečim takým ako vztah s ňou som ani len nerozmýšľal. Alee začal som s nou aj tak chodiť sem tam von a nebral som to nejak vážne, no po čase som sa do nej zaľúbil, nevravel som jej to avšak raz som jej to trocha podgurážený napísal (s pomocou kamaráta ktorého už hnevalo že som na nu moc myslel a nebavil sa ) už si presne nepamätám čo mi na to napisala ... A aj tak som to nejak neriešil ... Sme super kamaráti vraví mi všetko čo ju trápi, ja to isté ... Má dosť osobných problémov ktoré nikomu (okrem mna) nevravi (a možno aj o niektorých ešte ani ja neviem ) jednoducho nebudem tu písať to všetko čo som s ňou zažil a tak je to proste na dlho... Ale raz sme boli v kaviarni a ja som si povedal že sa jej vyjadrím, bol som nervózny čo u mňa nebýva zvykom (keď som niečo chcel povedať nejakej babe tak žiadny problém som s tým nemal ale zrazu som sa začal triasť a fajčiť jednu cigeretu za druhou, no na koniec si všimla že som nervózny ( čo bolo dosť očividné) tak som jej to teda povedal ... Povedal som jej že som do nej zaľúbený a že na nu {takmer} každý deň myslím povedala mi teda že je fajn že sa nebojím vyjadriť svoje city ale že nechce vztah ale dodala že niekedy v budúcnosti so mnou určite rada skúsi vztah (no to, že by so mnou rada niekedy skúsila vztah, neviem pripadalo mi to trocha ako keby to vravela len preto aby ma nejak neurazila alebo čo. O pár týždňov neskôr som sa jej to opýtal zase (samozrejme že už normálne som nad tým tak nerozmýšľal a bez stresu som sa jej to na rovinu opýtal ... ) Pripadala mi dosť zaskočená ... Ale jej odpoveď sa nezmenila... Pred asi mesiacom sme sa kvôli niečomu pohádali a prestali sme sa kontaktovať. Na 3 týždne som si ju zablokoval na fb a tak... No po 3 týždňoch som sa jej zase ozval na ďalší deň sme hneď spolu šli von vravela mi že prvé dni kvôli mne plakala ... Ja som sa snažil teda na ňu moc nemyslieť vtedy lebo som vedel že to tak bude pre mna lepšie... Osobne si myslím že veľmi dobré vie že ju chcem... Koreň problému ale je taký, že neviem či u nej vôbec mám šancu denno denné jej píšu XYZ chalanov vraví mi že jej dávajú rôzne návrhy a snažia sa ju zbaliť ona ich však tiež odmieta... (Ako bolo by mi teda trocha ľúto ak by prišiel nejaký chalan k nej ktorého nepozná vôbec a hneď spolu chodia, keď ja sa o ňu snažím doslova niekoľko rokov a žiaden progres teda nevidím... )No a rád by som spomenul ešte to že nedavno mi robila modelku pri fotení... Dali sme si menšiu pauzu na cigu a vraví mi, že jej niečo spadlo do oka, či by som jej to nevytiahol, tak som sa k nej postavil a vytiahol som jej to z oka, stali sme dosť tesne vedľa seba a spravil som niečo čo vlastné neverím že som spravila... Naklonil som sa k nej a chcel ju pobozkať... Jej reakcia bola však taka že ustúpila pozrela na mna a s úsmevom mi povedala "prepáč ... Zľakla som sa " ... V tej chvíli mi bolo trocha trápne ... Ale nejak som to prehrizol ...
...Chodíme spolu tak často von že dokonca aj ľudia si o nás myslia že spolu chodíme (vraví mi že sa jej to dosť ľudí pýta) ona im na to ale odpovie že nie ... Dokonca aj vtedy, keď sme sa prestali baviť si ľudia mysleli že sme sa rozišli ... Vážne neviem ako ďalej, vážne som do nej zaľúbený. Keď som ešte chodil do školy tak sme nemali moc možnosti sa rozprávať, ale vždy keď to bolo možné tak sme boli spolu ... A vážne má to dievča robí šťastným už len tým že s ňou môžem byť ... Vravel som jej už neraz že môžem mat hociako pokazený deň ale ak s ňou idem večer na prechádzku na chvíľku tak hneď sa mi ten deň zlepší (vravela že aj ona to tak ma)...
Dokonca som bol nedávno u nich doma a jej mama tiež povedala niečo v tom zmysle že prečo sa so mnou nedá dokopy ... Vážne neviem prečo to je tak ako to je ... Nevedeli by ste mi prosím povedať čo mám v takejto zamotanéj situácii robiť ? ... väčšina ľudí mi vraví aby som len čakal na ňu ... Noo čakám už asi aj dosť dlho a neviem ako dlho ešte čakať budem, som mladý zaľúbený chalan ktorý vie čo chce v živote dosiahnuť, nikdy som nebol na niečo také ako je sex na jednu noc hľadám skôr vážny vzťah s babou ktorej môžem vo všetkom dôverovať ... A našiel som ju, len neviem čo mam robiť ... Napadlo ma ešte to že možno nechce vzťah lebo vravela mi že jej bývalý neboli zrovna na úrovni, bola do nich zaľúbená a skončila bohužiaľ najhoršia (čo sa BTW aj mne stalo) ...

Rozumieme si vynikajúco ... Málo ktorý deň je taký že by sme spolu neboli von... Prosím vás poraďte mi niekto čo mám robiť
...
ĎAKUJEM!

SoriaNella

Až do nedávna jsem netušila, co znamená slovo "koncipient". Měla jsem to spojené s hudbou, prostě hráč na nějaký nástroj třeba. Procitla jsem až jednoho dílu Jak jsem poznal vaši matku, když začali mlet o právnické firmě a mě vůbec nedocházelo, co má co koncipientka společného s právem.

SofiaElla

Dúfam, že si schopná a ochotná pochopiť aspoň toľko, že kvôli virtuálnej antipatii nemusíme spamovať tému.

SofiaElla

Omen, tak ťa vítam. Však si naštuduj, čo smie právnik. Určite sa môže baviť na ľuďoch, ako si ty :)

slobodnemaciatko

Tak sa radsej nebav :-) lebo jedine, co dokazes je urazat inych, nadradovat sa, ci sa vyhrazat svojimi advokatskymi skuskami :-) mimochodom, pravnik smie verejne urazat inych a zneuzivat svoju pravomoc?

SofiaElla

slobodnemaciatko, ľudia zažijú a zažijú veľa radosti, ale aj sklamaní v živote. Byť však tak nechápavá a trošku blbá, ako ty, to by som naozaj veľmi trpela a naozaj by som sa radšej s nikým v živote nebavila.
Nečakám, že môj post pochopíš ;)