Som normalny,ked milujem ticho???

Príspevok v téme: Som normalny,ked milujem ticho???
verlen

Poradte mi,ci je to normalne,ze som rad,ked sa mozem prechadzat po lese sam,pretoze si daleko viac dokazem vychutnat krasu prirody,nez stale s niekym pocas cesty rozpravat a nemat z lesa nic.Neviem,ci je to normalne,ze som rad,ked si mozem vychutnavat ticho,ze nemam rad ludi,ktori neustale kecaju,ze ma z nich boli hlava a dviha sa mi adrenalin.Neviem,ci je to normalne,ze si viem vychutnat svoju samotu a nepotrebujem neustale s niekym hovorit.Mam okolo seba ludi,ktori si nevedia ani predstavit,zeby s niekym boli a aspon chvilu mlcali.A pre mna je ticho ako balzam na dusu.Som teda normalny?

dedy

ja som na tom tak isto, hoci ja dokazem obcas i pocuvat ale niekedy nemam vobec chut cosi povedat, ja proste nemusim hovorit ked som niekde v lese

verlen

Dakujem.Len mi je divne,ze je tolko ludi,ktorych poznam,ktori sice chcu ist do lesa,ale jednak tam nedokazu ist sami,takze chcu ist so mnou,co by nebolo az tak zle,ako to,ze tam neidu preto,aby si to ticho a prirodu skutocne vychutnali,ani jednym slovom nepovedia,ze je tam krasne.Idu len preto,aby celu cestu kecali.Z takych prechadzok nemam skutocne vobec nic.Preto radsej chodievam do lesa sam a som tam aj cele hodiny.Neporovnatelne viac si tak oddychnem,akoby som tam mal s niekym sustavne hovorit,aj mi pomalsie ide cas,aj si viac vychutnam vsetku krasu vokol seba.

janka

nemaj strach ,si úplne normálny. Ja mám tiež rada ticho. Máme chalupu na takom mieste,kde je 5 domov dokopy a par ľudí,ktorý napríklad nemajú ani televízor. Pre mňa to je balzam na nervy,úplne iný život a som šťastná, že tam môžem byť aspoň cez výkendy. A nemyslím si,že nie som normálna. Buď rád,že dokážeš vypnúť a relaxovať.

mia

Neboj,si uplne normalny.Ocenis toto svoje vyzitie samoty v prirode a balzam na dusu,hlavne ak budes mat nejake problemy.Najdes svoj pokoj a relax v prirode a budes schopny lahsie sa vyrovnat a vyriesit vsetko,co ti zivot prinesie.Ja si to viem tiez vychutnat.Par krat som si dala turu lesnym chodnickom,len tak sama.Bolo to super.Ta lesna vona a spev vtacikov je uzasna vec a ako vravis,balzam na dusu!Len si to vychutnavaj nadalej,mnohym ludom by to tiez viac pomohlo,ako utapat sa v alkohole po krcmach,ked su na dne!Pekne prechadzky!!!