pokračovanie témy AKo si ho vytrhnúť z hlavy a srdca/ vzťah s cudzincom/

Príspevok v téme: pokračovanie témy AKo si ho vytrhnúť z hlavy a srdca/ vzťah s cudzincom/
nadirka24

ahojte, ozyvam sa po dlhom čase, za ten čas sa veľa zmenilo, ale žiaľ v kontakte s ním som ostala, neostalo to tak, pre nezainteresovaných, bola som minulé leto pri mori,som robila a tam som stretla typka z azie, co som sa donho rachla, mali sme tam "akoze vztah", kde mi tvrdil,ze ma lubi, a neviem co, spavali sme spolu, ked sa vratil domov a aj ja po lete,tak sa prestal normalne ozývať, niekedy sa neozval ani cely den, potom ako kedy, potom malinko, potom sa mu uz nechcelo ani to, odpisoval strucne, uz ziadne slova lasky, ziadne oslovenie,ako osobne, ciste psycho, o nicom sa nechcel bavit, o nicom rozpravat, proste konverzácie boli typu, ahoj, ako sa mas a ja ze ok a ty a on normalne, to bolo cele, ale stale sme si ostali "takto vynutene pisat", potom splietal, ze pojde pracovat do ameriky, nic z toho mu nevyslo, takze zase na sezonu je tam,kde je kde sme sa spoznali, a povedal mi, ze nech pridem, ze budeme spolu byvat, delit sa aspon o podnajom s peniazmi,nech si tam najdem pracu aj ja, akoze "kamosi s vyhodami "(o láske, vztahu nepadlo už ani slovo absolútne po cely cas ) a ja kedze ma tu nic nedrzi,a chcela som tam ist aj tento rok, kde sme sa spoznali,tak som suhlasila,ze mozeme teda delit sa o podnajom, a vsetko napoly, viac usetrime a tak. tak som citila, ze zas budem s nim,lenze ja uz k nemu nic moc necitim, akoze zalezi mi na nom,ale to je cele, uz viem,ze on ma nelubi a nikdy uprimne nelubil, namotaval, aj ine sttetky,co teraz robi doteraz.. takze neviem, co si o tom mysliet, niekedy mi povie, ze mu chyba moje telo a noci so mnou, ze by to chcel zopakovat, ja uz nic necitim k nemu, len hnev ale teda podujala som sa na to, ze ok, budeeme spolu ako spolubyvajuci, a "kamoši"..( s vyhodami nie, chcem normalneho super muza tam najst a uz nie namotavaca,lenze nikoho tam nepoznam,tak som rada,ze tam budem mat aspon dakoho),ale on ako sa hnusne choval cely cas celu zimu, celych 5 mesiacov azrazu mi toto navrhol,ze sak pridi, tak pridem no,ale ja sa uz v nic neufam, mozno robim chybu, ze tam idem a budem s nim byvat v jednom byte,lebo sa bojim, aby som sa zas nenamotala,alebo aby este on na mna nevybrechol, ze vsak pokracujeme tam,kde sme koncili a sex so mnou bude chciet mat, neviem,ci som urobila dobre, ale uz sa to neda zmenit, ved mam letenky, ubytko, prácu vsetko tam zaplatene,ale teraz nad tym rozmyslam, ci to ma zmysel, zivit nieco, akoze ja uz pocity take intenzivne k nemu nemam,ale samozrejme,ze este nieco tam predsa je v kutiku duse, aj ked viem, ze mi nemoze uz byt frajerom ziadnym, a nehladim s nim na buducnost, chcem si tam velmi najst ineho a zostat tam natrvale zit, ale obavam sa, ze on si bude robit naroky ze vsak byvame spolu a mali sme spolu sex vztah z jeho strany, hoci ja som ho lubila bojim sa, co ked mi zas zacne tlacit kaleraby do hlavy, a bude mi branit si dakoho normal najst, neviem,ci som urobila dobre, ale zas je pravda, ze chcem si to s nim vysvetlit nejako, spytat sa ho na to,co s audialo a na ttie posrate dovody, ale zas chcem aj ineho najst. Toto mi uz pride ako z nejakej nechutnej a nevydarenej telenovely.....prosim poradte nieco,ako mam nanho ist a co vlastne, ako mam zacat a co mu povedat - nepovedat. dakujem za vsetky nazory.
neverim v jeho zmenu ani v pripadny mozny normalny vztah,ak by mal zaujem istteze iba o sex so mnou,ale zase to ja nechcem, takze neviem, ako toto dopadne, ani nvm preco som pristupila na to a zas sa bojim na druhej strane, aby som sa zas nezalubila po druhykrat donho :( on ked chce vie byt velmi sarmantny..

Slobodnemaciatko

Zuzulik zas neprehanajme, ze by tych slusnych chlapcov v nasej krajine bolo az tak vela. Pomaly od Arabov ani nerozoznas. Vernost nula bodov a ucta k zene tiez.

Zuzulik8

Ano nevazis si samu seba a si zrejme ten masochisticky typ co rad trpi. On ti prejavuje totalnu neuctu, chce ta tam len aby platil nizsie najomne a zaroven mal pravidelny sex ked mu nic ine nevyjde na ten vecer a ty mu na to s radostou skocis. A ked si uz chces najst ineho slusneho chlapca preco nehladas v rodnej krajine, tu mas ovela vacsiu sancu ako tam dalsieho Araba co si zeny nevazia a maju ich len na jedno. Podla mna slusneho chlapca ani nechces a len by ta nudil. Ale tak kazdy mame zivot taky aky si ho zariadime.

Bavitato

No to je jasne,ze ked s niekym udrziavas kontakt,ze sa neodmotas.Ty si len sama sebe chces dokazat,ze to,co podstupis nejako vitazoslavne zvladnes.Ale preco?Ved to je riadne riziko a iba kvoli jednemu chlapovi.Ved keby on chcel,uz davno ti prejavuje náklonnosť.Pozeraj na ciny chlapa,nie slova.Inak tu budes donekonečna vypisovat smutne romány.Nechces sa aj trochu uskromnit s niekym podobnej kultury?Uz to aj vyzera celkom,ze ta bavi trpiet.