priatel(stvo)

Anitina

Mala som v celku dost kamaratov. Ked som ostala v srackach, vyhybala sa vsetkym, kazdeho som odmietala nie typom, ze daj mi pokoj,ale skor tak,ze ked ma niekde volali vzdy som sa z toho vyhovorila, navonok som sa tvarila, ze som OK, vsetci si mysleli, ze na nich kaslem, no ja som bola v problemoch (anorexia+bulimia),len jeden jediny kamarat sa o mna zaujimal, neslo mu do hlavy, ako vzdy vesele dievca, ktore s nimi vzdy vsad echodilo, bolo za kazdu srandu, zrazu prestala vsade chodit, vsetkym sa vyhybat atd. Len jeden jediny, ostatni si mysleli, ze na nich seriem alebo som zlenivela a podob. Tomu hovorim ja pravy kamarat...

Poradnik

Pozicaj si od neho peniaze a nevrat ich, skutocny priatel zostane priatelom, ten pseudo bude tlacit na vratenie a prestane sa s tebou kamaratit. Easy test.

Arejka8

Skutocny priatel je tu jednoducho stale pre teba, ochotny ta vypocut, rozveselit, pomoct.. Nenecha ta v problemoch a neohovara ta za chrbtom. A to hlavne pre mna- spomenie si na teba, zavola ta aj on/ona sam/-a od seba niekam von, ked ste sa uz dlho nevideli, lebo mu/jej chybas..