RODIčIA .....

Príspevok v téme: RODIčIA .....
larrieee8888

Dobrý ....chcela by som sa opýtať ,ako sa mám rozumne porozprávať s mojimi rodičmi ....mám priateľa a celkovo nikdy nechodím von ,pretože ma nepustia,moja mama ona je v psychickej nepohode ,ked ma otec pustil za priteľom,oa začala na mňa vrieskať a proste stále mi nadáva aj ked sa snažím v škole,nikdy nie som dosť dobrá pre ňu.... Nechcem to takto dalej,budem ochvilu dospelá ,ale s mojou mamou sa nedá viesť žiadny rozhovor ,lebo ona automaticky bud ma ignoruje bezmyselne alebo začne na mňa hučať alebo mi ndávať....Prosím o radu ,čo by ste mi poradili,ako by som sa mala s nim o tomto normálne porozprávať,aby si to uvedomili

larrieee8888

ano ,ale ono proste,čo robí moja mama nie je zo strachu ,ale proste nie je v poriadku,s mojím otcom sa dá dohodnúť ,chápe to,povieme si vtedy a vtedy budem doma,lenže s ňou sa nedá začať normálny rozhovor,nie to ešte viesť

Antisexx

Mam to tak isto a to mám 20. Tiež by som nemohla mat priatela kym chodim do skoly a zijem pod ich strechou ale to mi nevadi. Myslim ze ich nezmenis, zmeni sa to jedine ked sa osamostatnis.