Kontrolor

petroneta

antisexx, on práveže tým prázdnym sexom dospel k tomu, aby hľadal vyššie hodnoty. To, že má tak rád tú kamarátku si uvedomil až potom, ako mal to bezduché odbavenie sa. Kebyže si je vedomý, že miluje tú svoju kamarátku, tak by sa s tou druhou babou nevyspal....
aspoň teda, ja som ho tak pochopila.
Pozri, chalan mal mindráky, že nemá babu, a zrazu sa nejaká s ním chcela stretnúť, a aj vyspať.
Sám tomu neverí, že to ide.
Hľadá však trvalejšie hodnoty. A uvedomí si: veď mám tu hen pred nosom, a bol som slepý, nikdy by ma nenapadlo, že ona....ale ako som ju mal rád, poznám jej povahu, dobre, nemá postavu modelky, no a čo? Dôležité je to, aká je, a nie je tak prázdna ako tá, s ktorou som spal...
Myslíš, že sa to nedá pochopiť? Musí sa to jednoznačne odsúdiť, keď sa mu konečne otvorili oči?
Veď čo tu robí cloo? Narieka, že je panicom. To nevadí, kebyže už má za sebou vzťah, a už ho nemá, najhoršie je, že je panicom. Proste mužský handicap. Kontrolor sa zbavil domnelého handicapu a pochopil, že skutočné hodnoty sú inde. Podľa mňa si zaslúži skôr uznanie, že to pochopil, ako odsúdenie. A čo potom takí oproti nemu, ktorí striedajú baby, alebo majú aj dve naraz, alebo baby roky rokúce zneužívajú a spávajú s nimi, zneužívajúc to, že to dievča je do nich zamilované a ozaj ľúbi?

Antisexx

Petroneta- milujem kamaratku ale vyspim sa s cudzou (mozno) nakazenou babou ktoru absolutne nepoznam? Jednoducho bol nadrzany a vedel ze ta jeho slusna kamaratka by mu hned nedala a tak si nasiel inu. Sorry toto laska neni.

tibi123

mysli - ako ty mozes zovseobecnovat koho co urobi stastnym ?
mna urobi stastnym ked si zatrtkam s niekym kto ma dokonalu postavu a dokonalu tvar. takze netrep.

momentik

BJ 2 ty tiez znies riadne fanaticky, nie si alter ego Tomasa? o com splietas, ze zly priklad pre mladez. vyznal sa uprimne zo svojich pocitov, to ty vyznievas pokrytecky a este obhajujes cenzuru, asi si ho predsa dal aj vymazat.

petroneta

hádžete na kontrolora kamene a pritom si vôbec neuvedomujete, že svojím príspevkom chcel povedať, že zmyslom života nie je sex, ale láska, ktorú cíti ku kamarátke.

BJ_2

Nie, ja som nedal zmazat nikomu prispevok.

Nieje s nou preto, ze mu islo iba o odpanenie, je to na urovni navstevy prostitutky. Proste hnus. Ziadna zavist... ale hnus. Napina ma jednak z takych ludi, a navyse pri tej sprostosti, ktoru budu este oplakavat, ma az vzdy strasie (citim ten cringe pocit, ako je to slovicko cudzie ze cringe, a to ked pri pozerani videa alebo prispevku citim, tak hned musim prestat citat/pozerat a u prispevku toho kontrolora som citil zmesku stupidity a cringe, az sa to nedalo docitat).

Takisto je to zly priklad pre mladych, takto to riesit a propagovat. Cize dobre ze to zmazali.

mysli

Ludia dnesnej doby by si mali jedno uvedomit a to:
Stastie nespociva v sexovani a prideni o panenstvo/panictvo v skorom veku!
Stastnym vas neurobi dokonala postava vasho partnera, jeho sexi postava ci dokonala tvar.
Stastie v laske je to ak str s osobou s ktorou sa citite dobre, smejete sa, zdielate radoat aj trapenie, tesite sa kd ste s nou, smutite ak nieje s vami, robite obcas blaznovstva a najma nedokazete si predstavit zeby vas ta osoba navzdy opustila a odisla prec a viac by ste ju nevideli, nepoculi ..
Samozrejme ze aj chutny sex patri do vztahu ked su dvaja zosuladeni a rozjmeju si aj v tejto oblasti. Ale nieje to to hlavne len priloha k vztahu. Sex vk vztahu je ako salat k hlavnemu jedlu.
Ale o com je taky vztah ak je tam len dobry sex? Posexujete si a v inych veciach sa neviete dohodnut, nerozumiete si co sa dokonca hadate, ste nejednotni a pod.
Najst osobu s ktorou sa citim dobre, rozumiem si a som rad ze ju mam ..
Kontrolor si zasunul po dlhom case ale mam otazku, Kontrolor urobilo ta to stastnym? Mas zmysel zivota? Alebo to holo len chvilkovy stastny pocit ktory je dnes fuč a ty sa citis rovnako ako predtym?

momentik

sofiaella, neviem preco nie, ved je tu zalozenych tisic prispevkov prave s tou temou, samozrejme negativnych. a ked je niektora konecne pozitivna, tak to je zle? ved to bol problem, ktory mal v hlave roky a konecne ho vyriesil.

cize on ho dal zmazat? tak asi sa donho navazali fanatici a zavideli mu. ozaj a nevies, preco nie je s tou prvou kockou? po takom silnom zazitku sa od nej odputat mi pride trochu nepochopitelne.

SofiaElla

Prečo všetci predpokladáte, že niekto iný požiadal o zmazanie témy? Ak sa nemýlim, o odstránenie požiadal samotný autor. Myslím, že mu došlo, že ódy o strate panictva netreba tvoriť a dokonca ani na tomto fóre nie ;)