Prosím o radu ohľadom znamienok

Príspevok v téme: Prosím o radu ohľadom znamienok
Ekizuz

Dobrý den.
Chcela by som poprosiť o info/radu. Na tele mam a vždy som mala celkom dosť znamienok, no v priebehu tehotenstva sa mi niektoré zväčšili a niektoré pribudli. Kde v Bratislave by som si ich mohla dať odstrániť, možno u nejakého súkromníka? Totiž chcela by som, aby to bolo zo zdravotného hľadiska v prvom rade co najbezpečnejšie. Odstrániť by som si chcela dať tak možno do 20 takých väčších + na krku sa mi spravili take výrastky a tých je...ani neviem koľko, dosť :D
Bol prosím niekto z vás na podobnom zákroku? Aká približná suma by ma mohla čakať - ked možno za jedno je 60 EUR, môže byt za tých 20 nejaká množstevné zľava? A co sa týka tých vyrastkov(viem, ze možno hlúpa otázka), ale je tam nejaká jednotná cena alebo sa to posudzuje od množstva?
Na internete som samozrejme pozerala, ale chcela by som vidieť nejakú konkretnu skúsenosť.
Ďakujem pekne :o)

Ekizuz

Ďakujem velmi pekne za reakciu! :) a na ktorej súkromnej klinike? A tie bradavice boli na nejakom konkrétnom mieste na tele, či hocikde? Lebo som ochotná investovať do zákroku, ale rada by som vyhľadala zariadenie, kde potom sa na ďalšie znamienka sťahuje uz zľava, nech úplne nezbankrotujem :D
A s výsledkom ste spokojná?

moommona

Mne sa v tehu tiež veľmi rozmohli znamienka. Teda aspoň som si to myslela. Bola som s tým na súkromnej estetickej klinike a tam mi povedali, že to nie sú znamienka ale bradavice. Odstraňovali mi ich laserom. Presne si nepamätám, koľko som platila, myslím, že cez 100,-. Oni to tam tak mali, že do určitého množstva bola jednotná cena a nad to množstvo zase iná.