Ošetrovateľstvo a záchranárstvo

Miska89

Ahoj, ja som vyštudovala ošetrovateľstvo a pracujem na áre, je to úzasná práca, stretávame sa ťažkými nehodami, resuscitáciou, chodíme resuscitovať pacientov vrámci areálu nemocnice, na iné oddelenia. Tak isto sem patrí podávanie anestézy na sálach pri operáciách. Keď sú rôzne podujatia, festivaly a máme záujem ísť chodíme tam ako záchranári..

Fidorka12

Ahoj ja som chodila na oše na UKF a celkom fajn to bolo mali sme super prednášajúcich a vždy nám dali aj postrehy zo života najmä lekári ak zažili čosi zaujímavé. Len dve skúšky boli ťažké a to anatómia a patológia. Držím palce pri výbere univerzity. Pozri si aj na youtube video budem sestrou. Je to ako také reprezentačné video o UKF. Ale určite choď robiť to čo ťa baví.

Pipa25

Podla mna je osetrovatelstvo najlepsie v MT alebo BB :) A urgentna v BB.. Inde neviem, ale na Karolicku do RK iste nechodte. ...

Kaerstyn

Ďakujem Feeii, prečo radšej ošetrovateľstvo? Ktorú VŠ na Slovensku odporúčaš? Čo hovoríš na Nitru (UKF) a na Zdravotnícku v Bratislave?

Feeii

Ahoj a kde chces ist tieto odbory studovat? Na ktoru univerzitu? Mozno by som poradil aj ohladom skoly.
Urgentna.. velmi dobre si to rozmysli. Radsej osetrovatelstvo.