žily

RNG

Zozente si polsky krem Venitan, obsahuje vytazok z pagastanu konskeho(divoky gastan), ucinna latka escin, (1%), antioxidant specialne na krcove zily

pata.k

pocula som, ze vraj pomaha pohanka.. ako prevencia proti krcovym zilam.. ale v dnesnej dobe sa da zohnat mnoho pripravkov aj na zamaskovanie, ale aj na zmiernenie.. napriklad co je ta novinka v AVONE.. je to dost dobre, hlavne pokial nie su az prilis rozsirene..

tinušššška

napíšte ešte čo môže pomôcť mna to tiež trápi,a teraz rozmýšlam o tom že si dám predpísať antikoncepciu,ale som čitala na letaku že to nie dobre pôsobí na cievy tak neviem či mi nebudú ešte viac vydno,mate s tým nejaké skúsenosti?poradte

sara

No tie moje sú také ako pri predlaktí.A som aj chúdá.Ale poznám plno od o mna chudších ktorým ani žilku nevidno.:( vobec si nemožem dovoliť bezrukávové topy a ani v plavkách sa necítim najlepšie a opálenie tiež nepomáha :(((((((

RNG

Trosticku pomaha krem z obsahom escinu(vytazok z pagastana konskeho). Poliaci vyrabaju 1% krem, urceny hlavne na krcove zily.
Na drobne cervene zilky(prasknute vlasocnice=spider web)) je dobry krem s vysokum obsahom K vitaminu. No a hodne antioxidantov, napr vitamin C,E a vytazok z hroznovych semien=grape seed extract(100 mg, 95%), extrakt zo zeleneho caju=green tea extract(300 az 900 mg, 40%+ polyfenols).
Z ovoci cucoriedky, maliny,cierne ribezle, granatove jablka a tiez aj konzervovane stavy a lekvary z nich. Ich antioxidanty(anto a proantokyanidy) sa nenicia konzervaciou.