Lexaurin závislosť vysadenie

Príspevok v téme: Lexaurin závislosť vysadenie
Postares 3

Ahoj. Podarilo sa niekomu vysadiť lexaurin? Bral som asi 2 roky nepravidelne 3mg.poslednych 6 mesiacov som ho bral denne. Konzultoval som to aj s lekárkou a tá mi odporučila znižovať po štvrtine, momentálne som na polovičke(1,5) tretí deň a mám nespavosť, nervozitu, točí sa mi hlava občas. To by som aj vydržal kľudne len mám strach že dostanem epileptický záchvat z toho vysadenia nakoľko som čítal že pri vysadení k tomu môže dôjsť. Len neviem či to je pri vysadeni naraz alebo pri postupnom ako to robím ja. Vďaka

Johni

Pozri keď som sa pital prečo mi dávajú diazepan ťak povedali klin sa musí klonom virazit keď som sa pital sestričiek tak tie ti nepovedia apsolutne nič ale viem koľko som dával do seba liekov denne o Tom má nepresvedčil že to nie je pravda lebo ja viem čo som ťam zazel každý deň som to počítal koľko destanem tabletiek až po týždni to bolo menej to je pravda že sú tam medzi tím aj vitamínu ale poviem bolo to hrozne a poviem ti pravdu že sa zato hanbím kde som sa to až dostal keby som vedel že sú tak návykové tak to nedám ani do úst spravil som sám chybu že som si leták neprečítal a druhá chyba bola že mi to doktorka nepovedala sprevel som chybu Lena a len ja skrátka hanbím sa lexavrinu som začal brať kvôli tomu že bol zlý kolektív v práci ešte predtým my mama zomrela a o 4mesiace bratanec to som zvládnuť ešte bez liekov ale keď som nastúpil do prace to bol hrozni kolektív taký som v živote nemal až tam som siahol po lexavrinu a tak to začalo ale čo má posilňuje je Boh lebo bez neho by to človek nezvládol a len jemu vďačím ako to dopadlo že som nedopadol horšie keď si človek prečíta ti recenzie ako a koľko ľudia mg berú denne toho lexavrinu a koľke roky tak to je hrôza tak by som nechcel dopadnúť ale človek nikdy nevie ako dopadne

Tomas12345

Sonie :

Pretože pred týždnom som mal po dlhej dobe uzkostny atak a teraz posledne dni nejak mám zvysenu uzkost, tak rozmýšlam o tomže by som si zakupil ten Guajacuran, ktorý uvolnuje.

Neberiem žiadne antidepresíva a ani som ich nikdy nebral, neviem odkial máš tuto informáciu že ich beriem.

Johni :

No vymenoval si mi tu len dve lieky, tie ostatné dve su doplnky výživy. Neche sa mi veriť že by ty zamlčali 14 dalsich liekov ktoré ti dávali.Ty ako pacient máš právo vedieť čo ti dávajú.

Načo ty pri vysadzovaní lexaurinu dávali diazepam? Vsak to je tiež benzodiazepín a dokonca ešte silnejšínež lexaurín, nedáva to zmysel.

Sonie

Tomas12345 tak prečo si chceš ísť kupovať Guajacuran, keď Lexaurin nepotrebuješ? Takže depresie už nemáš, neužívaš nič pretože ťa ich zbavil Boh. Bodaj by to bola pravda, ale nie je. Ty sa len Bohom utešuješ, ale lieky antidepresíva berieš ďalej. Prečítaj si radšej knihu" Vtáky v trní".

Johni

Dávali my protiadherm tritiko thiamin pyridoksin a mesto lexavrinu mi dávali tiež nejaký benzodipin nie je. To axanax ale patrí to do tej skupiny a ostatné my nechceli povedať ako sa volajú ale je to pravda asi to je štandardny postup v nemocnici skrátka 16 tabletiek my dávali

Tomas12345

Sonie :

Ludí s depresiami sa liečia antidepresívami a psychoterapiami. Antidepresíva nie su navykové a teda nemusí sa zvyšovať časom dávka, možu sa preto užívať i dlhodobo.

Nie už nemávam depresie.Omega 3 som neskúšal, na liečbu depresii je tu Boh.

Sonie

Tomas12345 Lexaurin bude, ale až po Veľkej noci. Ja síce ten problém nemám, ale určité veci ma veľmi štvú. Ak už píšu a hovoria v médiách o závislosti pri predpisovaní benzodiazepínov vo veľkom, ako potom liečia ľudí z depresiami, kto je tomu na príčine, kto sleduje stav pacienta? Ako sa hovorí, dôveruj ale preveruj, najviac však dôveruj sám sebe aj keď to je práve to najťažšie.
Ešte nakoniec, máš depresie, neskúšal si užívať aspoň 3 mesiace Omega 3? Pohľadaj si o tom niečo.

Tomas12345

Johni :

Ok, tak mi teda vypíš ten zoznam tých liekov ktoré si užíval.

Cítil som sa po psychickej stránke docela dobre, ale pred 5 dnami som mal po dlhej dobe panickú poruchu, a ako by ten uzkostny stav spred 5 dnoch oslabil moj organizmus, pretože pred 5 dnami až doteraz pocitujem častejšie uzkostne stavy.

Bral som lexaurín asi jeden rok každý den, najprv som užíval 0,75 mg a potom som to navýšil na 1,5mg.

Teraz neberem nič, ale rozmýšlam o tom že ked mám posledné dni tie uzkostne stavy tak že by som si zašiel kúpiť do lekárne guajacuran. Ten sa mi velmi osvedčil, velmi dobre mi zaberal na uzkostne stavy, zrejme i preto že je to čistá chemia a ovela silnejšia než klasické magne B6, ktoré je na prírodnej báze. Do práce nechodím, robím domáce práce a venujem sa koníčkom a svojej náboženskej viere - tá je velmi pre psychickú pohodu dôležitá.

Johni

Tomáš či mi veríš alebo nie je to svätá pravda nemám dôvod klamať lebo tak som tím prešiel v PB nemocnici a ešte som nezabudol počítať nemám prečo klamať je to strašné a sám to vieš a ako sa teraz cítiš a koľko to si dlho bral a koľko akých dávkach a Bereš teraz ešte niečo chodíš aj do prace

Tomas12345

Johni :

Tak toto ti naozaj neverím, jednak že nikde na psychiatrii nikomu nedávaju 16 tabletiek, a už vôbec nie pri vysadzovaní len 1,5 mg lexaurínu, ten sa dá kludne vysadiť i doma, alebo sa dá zameniť za rivotril v kvapkách a ten vysádzať po pol kvapkách pekne pomaly postupne.

Mne nešumelo a nešumí v ušiach, bral som lexaurín na panicku poruchu.