Trauma z detstva

Príspevok v téme: Trauma z detstva
lalias

Mam veci osobne v zivote ktore sa mi stali a nemozem sa z nich nijak vymotat .Potrebovala by som fakt nejakeho dobreho psychoterapeuta ,alebo psychologa .Chodim ku Donicovej do Ziliny ale nezda sa mi to bohviako kvalitne.a Ma dlhsiu cakaciu dobu.Naozaj niekto kto by bol velmi empaticky sa do toho vzit ,ale aj pomoct mi .)Prezila som s veci ktore sa tykaju uz od detsva,bolo tam fakt toho vela ....Nezaujem,tak trosku zanedbanie istych veci ,sikana,moje uzkosti ,pocit menejcennosti a a aj trosku sa vediet naucit byt nielen taka upata,pozriet sa veci z inej perspektivy.Mozno tu niekto bude pisat ze staci nieco len zadat na youtube,pustit nejake motivacne video ,zacat,cittat motivacne knizky...noale toto mam uz ja vsetko za sebou a nic mi nepomohlo.Potrebujem sa tak zo vsetkeho vykecat ,vyplakat a natrafit na niekoho naozaj empatickeho a mudreho psychologa.Skusala som v zivote aj taku alternativu ako su antidepresiva,lieky na uzkost -pomozu len na nejaky cas ale v skutocnosti ma nevyslobodia z tychto mojich blokov a traum.No a moja psychologicka mi akoby nevedela pocmoct.Nejake dobre rady ,skusenosti ,odporucania?Bolo by fajn keby sa ale nachadzala v blizkosti zilinskeho kraja ,pripustam aj o tie nejake kilometre dalej :)

Deku

lalias, ak chceš, tak mi napíš na email (ta červená ikonka vedľa prezývky)
možno by som ti dokázal pomôcť

lalias

Tomas12345 a aky si mal postup?pretoze ja uz som sa vymodlila aspon 1000 modlitieb anic,a to som skusala naozaj vsetko,klasicke modlitby svate spovede a chodenie do kostola kazdu nedelu i vo sviatky, desiatkovy ruzenec ,ruzence cele ,potom aj vradii lux o 15 hodine co je to so sv faustynkou a to vsetko pravidelne kazdy den bez vynechania ,aj modlitby zriekania proste dlhy som sa modlila a nic sa nezmenilo .Vyskusala som aj ist na osobne modlitby za uzdravenia....proste vela toho ,na mna boh nereaguje,to aurat vidim...Tak prepac mi tu drzost ale zaujima ma fakt ze ako ti mohol pomoct.

Jana Lukacova

lalias:

Potrebujete sa povenovať skutočnej príčine Vašich problémov - nevysporiadaným emóciám, z toho, čo ste prežila, ktoré si v sebe nesiete a nabaľujú sa (tj. naučiť sa uvedomovať si ich, príjmať a prejaviť - a ignorovať vypestované únikový mechanizmus).

Ak nebudete nachádzať východisko, môžete mi napísať, budem rada nápomocná (poskytujem poradenstvo, avšak uplatňujem odlišný prístup ako psychológovia/psychiatri a konzultácie neprebiehajú osobne, ale diaľku).

Tomas12345

Mne s úzkostami a depresiami pomohol Boh. Napíš konkrétne tvoje problémy a možme tu na fore o tom pokecať.