Váš prvý bozk

pomocnica

13 rokov som mala a bolo to s mojou prvou láskou. :D Bolo to skvelé, ale zároveň nie až také ako tie pusy potom, keďže som to prvýkrát nevedela veľmi a potom som už vedela akoby zázrakom. Ach krása. Bolo to síce skoro, ale on bol starší a fakt som z neho bola mimo. :D
Kráásaaa

Nicmanenapada

23 a bola to ta najkrajšia vec čo som zažil. Bolo to cez jar a na krásnom mieste. Kiežby som to mohol vrátiť späť pobozkal by som ju znova a znova (stále sme spolu nevymenil by som ju za nič na svete, a dal by som jej všetko na svete)

Antisexx

Clooo stále si možeš najsť partnera keď ženy nemáš rád. Nikto sa jednoducho nevie vyrovnať so svojou opačnou orientáciou ale nadavanim na ženy to nezmeníš. Takže vela štastia v hladaní si partnera.

hankaSk

Ak myslis bozk aj na lice tak od cjlapca v materskej soolke ked sme lezali v posteli vedla seba ( postielky boli natesno vedla seba) a on ma zacal objimat rukami a nohami ( asi videl rodicov ako sexuju a napodobnoval ich) a potom ma silno objal a mi dal poriadnu pusu na lice z coho sa samozrejme ostatne decka smiali a kricali na nas milenci milenci
A to sme boli len v materskej skolke :-D

momentik25

25 rokov, nikdy som nemal prvý bozk, nikdy som sa nedržal so ženou za ruku, nikdy som nič nemal... a asi si budem musieť zaplatiť profesionálk aby som v živote aspoň niečo v živote mal so ženou..

život je tak strašne nefér :( niekto má vzťahy už od 14tich čo je v podstate ešte stále decko a niekto je odsúdený na samotu celý život...

clooo

Ja mám 50 rokov a na svoj prvý bozk stále čakám. Nuž, ja nepatrím medzi tých frajerikov, ktorí sú deťmi zbohatlíkov, že sú obketovaní dievčinami už od 10-tich rokov ak nie skôr. Ostatní muži musia začať zarábať aspoň 1000€, musia si zaobstarať auto, vkastné bývanie. Tí muži, ktorí niečo z tohto nemajú, sú u opačného pohlavia odpísaní. Však máme rovnoprávnosť pohlaví, tak prečo sa neprisať na nejakého pracháča a nenechať sa ním živiť ?