Partnerov brat ma sproste narazky o jeho byvalych

Príspevok v téme: Partnerov brat ma sproste narazky o jeho byvalych
choreuztoto

Dostava ma do trapnych situacii, raz povie pred celou rodinou nejaku spomienku na partnerovu ex, napriklad ze nosila po dome mojho tricko a vsetci sa otocia a zizaju na mna aka bude moja reakcia. Minule som vysla zo sprchy a cela rodina sa bavila o jeho dalsej ex pri stole. Alebo rozpraval ako si tam doviedol niekoho na jednu noc. Partner mu vynadal aj celej rodine ze ci im nesibe. O co tu ide? Ja som neni potrebna toho pocuvat u nich doma o minulosti mojho partnera ved to je chore, uz tam odmietam chodit. Nikde inde som to nezazila ani nic take nepocula

Antisexx

Ja by som tam ihned prestala chodit. A mozno uz aj navzdy. Sice su hlupi ale urcite by im raz trklo do hláv prečo tam už nechodíš a možno by to raz aj pochopila. Vobec nič nemusiš mat s priatelovou rodinou, chodievaj von iba s nim, raz sa osamostatnite a nebudes musiet pocuvat bl bu svokru a jej hlup eho syna.

choreuztoto

No to vytahuje jeho brat a ma z toho zabavu, oni sa o tom bavia aj ked tam nie som. Takto to poviem, su z dediny a stale niekoho a nieco riesia a ja na to nie som zvyknuta. Moj partner uz sa vyjadril ze si to nezela ale mna serie ze sa s tymito ludmi budem musiet stykat, uplne su ina mentalita ako ja a nemam chut s nimi travit ziaden cas, ani oslavy, ani nic s nimi mat celkovo. Jedina normalna osoba je partnerova sestra a ta tu ani nezije, bohuzial

LucydB

tazko povedat, preco to takto vytahuju... asi sa im na tebe nieco nepaci a mozno ta chcu vystvat. prepac, ale tak nejak mi to proste vychadza

Zuzulik8

Je to od nich necitlive vytahovat taketo veci v tvojej pritomnosti. Najprv sa porozpravaj s partnerom a popros ho, nech im dohovori nech s tymito recami prestanu, ze je to nevhodne a necitlive. Ak by to nepomohlo tak tam odmietni chodit. Ak tvoj partner za nieco stoji tak sa za to nebude na teba hnevat a bude to respektovat.

choreuztoto

No praveze strasne smiesne im to je, nevycitaju mu nic. A zas tolko ich nebolo, tri. Vadi mi ze to vlacil domov rodicom pod nos teraz ja kvoli tomu musim pocuvat sproste reci

ahjaj

zrejme domácim vadí partnerova nezodpovednosť v záležitosti vzťahov. Koľko exiek mal, že si ich vodil všetky domov?
Každý zázrak trvá 3 dni, po čase, keď budú vidieť, že je to medzi vami naozaj vážne, reči prestanú.