Hlieny

Príspevok v téme: Hlieny
Arietes

Potrebujem poradiť možno od skúsenejších z vás...už najmenej rok mám neustále problém s hlienmi. Stekajú mi dole hrdlom a nedokážem ich ani vykašľať, robí mi problém aj prehĺtanie. Mám pocit, ako keby mi zalepili nosohltan. Najhoršie to je ráno, keď mi stekajú také husté zelené hlieny, ktoré neviem taktiež ani poriadne vykašľať aj keď sa mi to už párkrát podarilo. Tie mi niekedy zabránia až dýchanie čo je veľmi nepríjemné. Ale stekajú niekdy aj počas dňa také hustejšie priesvitné. Zle sa mi s tým rozpráva a v škole je to najhoršie. Tam si cez hodinu neviem poriadne odkašľať. Pochodila som už veľa rôznych doktorov, no ešte mi žiaden nepomohol. O chvíľu mám termín u nejakého skúseného krčného, ktorý sa tomu vraj venuje už dlho. Dúfam, že aspoň on mi poradí. Alergiu nemám, nefajčím (ak by to niekto chcel brať do úvahy), snažím sa už dlhšie vyhýbať nezdravým jedlám a nos si pravidelne preplachujem morskou vodou, a taktiež sa naparujem. Snažím sa robiť čokoľvek, čo by mi pomohlo. Neviem čo by som k tomu ešte dodala. Za pochopenie a normálne odpovede vopred ďakujem.