Je zamilovaný ? Chlapi poradte

Príspevok v téme: Je zamilovaný ? Chlapi poradte
Janka333

Zaujma ma ako sa sprava zamilovany muz? Spoznala som muza v praci ,vsimol si ma hned prvy den presne si pamatal co som mala oblecene.Potom asi 2 mesiace nespustil zo mna oci ,tie pohlady som citila aj ked som sa prave nedivala.Potom ma nasiel na FB a poslal mi spravu,nieco sme popisali ,potom uz dost romanticke a, zalubene spravy posielal.Ja som sa branila lebo je zenaty,ale vraj s manzelkou nechce zostat ale nechce sa uponahlat.Neviem co si mam o tom mysliet,lebo prestal pisat asi 3 dni,potom zase zacne .Stale sa ma pyta ci sa hnevam na neho,ked neodpisujem tak preco mu nic neodpisujem atd.Ale nechapem o.co mu ide ,ma mladu zenu ,ja mam 35 rokov a teda neviem aky maju vztah.Pytala som s ci mu ide o sex ,ale povedal ze nie ,vraj keby ma chce dostat tak sa inak sprava.Nikdy sa na otazky sexu nejak extra nechcel bavit.Prosim napiste mi nejaky nazor co si mam o tom mysliet z pohladu muza? Preco sa niektore dni vobec neohlasi? Moze byt vobec zamilovany?

ahjaj

Je ženatý, tak niet čo riešiť. Páčiš sa mu. S manželkou mu vzťah funguje na 70%, od Teba chce tých 30 %. Budeš na 100 % nerozumna, ak si s ním niečo začneš. A aj nešťastná.